PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748}
6,3 1 863
oceny
6,3 10 1 1863
Na koniec świata
powrót do forum filmu Na koniec świata

no dobra film nie był świetny ale bez przesady!Domogarow spisał się świetnie reszta też oprócz steczkowskiej.Podobnie jest w Ogniem i Mieczem wszyscy byli dobrzy nie licząc scorupco i zamachowskiego.Ale przyznajcie zdjęcia były cłakiem całkiem

mimimimi1993

mi się ten film podobał:P zwłaszcza domogarow, a steczkowską śmialo mogli zastąpić każdą inną aktorką. nie wiem czemu wybrano ją?

ocenił(a) film na 7
alien_2

Mi się film bardzo podobał, bardzo poruszający, niesamowicie smutny... Sasza jak zwykle grał perfekcyjnie, na początku polubiłam jego bohatera, następnie, gdy utonął mąż Teresy - znienawidziłam, ale pod koniec współczułam mu. Steczkowska nie była taka tragiczna, bez przesady.

ocenił(a) film na 10
mimimimi1993

Mnie niesamowicie poruszyła w tym filmie fabuła.. poruszająca, tragiczna. I głównie za to daję 8.

ocenił(a) film na 4
mimimimi1993

Film był słaby - niestety nie można nakręcić filmu o emocjach dotyczących dwojga ludzi jeżeli tylko jeden aktor potrafi grać... między parą głównych bohaterów nie było chemii, nie było nic... Domogarow wypadł bez zarzutu, ale "do tanga trzeba dwojga", a Steczkowska to nieporozumienie... przez co cały nieźle zapowiadający się obraz wypadł poniżej oczekiwań.

Gwenhwyvar

nie potrafię obejrzeć go do końca.. spodziewałam się czegoś lepszego. zgadzam się z użytkownikiem wyżej, nie ma żadnej chemii..
Steczkowska mówi jakoś niewyraźnie, nie można jej zrozumieć, mamrocze coś pod nosem. nie jest dobrą aktorką, zdecydowanie nie. co do jej urody - w niektórych momentach wygląda ładnie, w niektórych trochę gorzej. reszta aktorów też nie zachwyca, tylko Domogarow trzyma poziom. no nic, idę oglądać dalej.

Gotowka

poza tym mogli odpuścić sobie tę scenę w której ( nie wiem jak to ująć ) sobie wkłada palce do ust. xd w jej wykonaniu było to trochę niesmaczne.

Gotowka

obejrzałam i szczerze mówiąc - spodobał mi się. nie jest wybitny, ale gdyby aktorzy byli trochę bardziej naturalni (pomijając oczywiście Aleksandra i kilku innych) wyszedł by dużo lepiej. historia bardzo ciekawa. ; )

Gotowka

zgadzam się - w ogóle nie rozumiałam, co steczkowska mówi. poza tym, choć moim zdaniem nie wypadła tragicznie, to do dobrej aktorki jej daleko ;) ale widać, że się starała...film trochę mi się nudził, przesadzili z ,,miłosnymi'' scenami (co za dużo, to nie zdrowo) i nie podobało mi sie jak ta babcia (w sensie mama Kamila) nagle ,,ożyła'' i poszła odbierać poród... no, ale nie było tak źle. oczywiście największym atutem filmu (i tutaj będę bardzo nieoryginalna) jest gra Domogarova. rewelka ^^

TheLadyOfShalott

Domogarow zawsze jest rewelacyjny ^^
ja musiałam kilka razy przewijać te sceny, żeby zrozumieć, co ona mówi. ma ładną barwę głosu, ale..

ocenił(a) film na 2
Gotowka

Niestety, nawet Domogarow nie ratuje tego filmu. Dialogi beznadziejne, bo albo nie rozumiałam co aktorzy mówią(szczególnie Steczkowska) albo były takie, że kompletnie mnie nie interesowały. Te sapanie i wzdychanie Steczkowskiej, chciało mi się płakać jak to słyszałam. Sceny "miłosne" wyglądały jak sceny gwałtu... Może takie było założenie, ale jeżeli tak, to Terenia powinna bardziej protestować : / Cała gra Steczkowskiej, to porażka, ostatecznie pogrążyła ten film. Ktoś tu wspominał o tych palcach, jak ona tak mężczyzn podrywa, to ja się pytam jakim cudem męża znalazła? <szok> Jak mogłam zapomnieć o zezowatym mężu "Raz Dwa Trzy Teresa ma wszy", takiej cioty to ja dawno nie widziałam. Tak się uroczo pluskał w misce kiedy mu mamunia plecki myła ...szuru buru, szuru buru....chlap, chlap..... 2/10

ocenił(a) film na 6
Prestigio

Domagarow jak zwykle wspaniały, przepiękne zdjęcia, reszta niestety trochę gorzej...

ocenił(a) film na 9
Prestigio

Terenia nie mogła protestować - to DOMOGAROV w końcu

Dea_Fur

Parafrazując słowa Horpyny z OiM, powiem tak: ja bym tam się mu nie opierała...
A Justysia, no cóż... nie jest profesjonalną aktorką i to widać. Szkoda, że w tych łóżkowych i w ogóle intymnych scenach pomiędzy Teresą a Wiktorem jest tak mało chemii. Gdyby postać Teresy zagrała dobra aktorka, to za przeproszeniem powiem szczerze miałabym kisiel w majtkach ;)

ocenił(a) film na 9
Bajkaaa

Trudno się z Tobą nie zgodzić, Domogarow jest tu mega pociągający ( zresztą nie tylko tu). Co za facet... ,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones