PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689850}

Na szlaku

Backcountry
5,8 8 303
oceny
5,8 10 1 8303
5,3 3
oceny krytyków
Na szlaku
powrót do forum filmu Na szlaku

Jak w temacie. Dlaczego bardzo dobry animal attack/survival ma tak niską notę? Nie rozumiem tych wszystkich zblazowanych recenzentów zarzucających temu obrazowi brak akcji,schematyczność czy przeciętną grę aktorską. Nie sugerować się ocenami tylko oglądać. Warto!

ocenił(a) film na 8
Arek76

Właśnie obejrzałem ten film na TV4 i nie żałuje ,kawał dobrego kina.Napięcie od początku fajnie,pomału budowane i rośnie z każdą minutą ,bardzo fajny klimat i widoki.Akcja z niedźwiedziem fajnie pokazana,no i dzielna ta laska że sama tak dzielnie sobie poradziła i uszła z życiem,mimo że mogła liczyć później tylko na siebie w odludnym miejscu w który jeszcze nigdy się nie znalazła.Ja oceniam na 8 i polecam.

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

Ja cały czas czekałam, aż zamiast niedźwiedzia dopadnie ich ten kolo, którego spotkali na początku :D

ocenił(a) film na 8
Tosia_5

Ja tak samo myślałem że to ten koleś będzie ich koszmarem,dopóki niedźwiedź nie zaczął obwąchiwać ich na miotu kiedy spali ;).Ale pomysł im wyszedł bo ta akcja z miśkiem krwiożerczym była naprawdę bardzo dobra.Szczególnie jak wbijał powoli do namiotu i tej laski partnera zaczął wyciągać za nogi na zewnątrz :D.

jazdowicz2666

Jak już nosa wsadzał do namiotu, albo nawet wcześniej powinni tego spreja użyć - to by nie podszedł.

ocenił(a) film na 8
mariusz_technik

Fakt,ale w panice i strachu nie myśli się rozsądnie,tylko byle coś zrobić dla obrony,nawet gdy jest to głupie ;).

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

i jak tu się dogadać z baribalem:

KinoManiek_Szczecin

Nie zabrali gpsa, mapy, telefonu, resztki mózgu też zostały na tylnej kanapie w samochodzie.

Arek76

Dobry film ...biorąc pod uwagę miejsce i czas akcji wszystko jest możliwe .Film trzyma w napięciu dopiero od pewnego czasu ,ale to nie Mad Max tylko historia na autentycznych faktach.Dobra gra aktorów i ciekawe ujęcia kamery .Wciągnął mnie bardziej od wyżej ocenianych i drogich produkcji.

ocenił(a) film na 8
d_s_76

Zgadzam się bez dwóch zdań.Film zasługuje na wysoką notę.Bardzo dobra gra aktorów i niedźwiedzia.Kapitalny realizm.

ocenił(a) film na 6
Arek76

Nastrój grozy jest bardzo dobry, film wstrząsający, ale musiałem mu obniżyć za wkurzające zdjęcia. Zwłaszcza w czasie ucieczki kobiety musimy oglądać cały czas nieostre obrazy, kamera uparła się pokazywać samą głowę aktorki - czy to jak biegnie, czy stoi, zamiast urozmaić obraz różnymi perspektywami.

Arek76

moze dlatego ze sa falszywe informacje bo to horror a nie thriller ani dramat tym bardziej

hercules38

Ja akurat tego horrorem by nie nazwał, właściwie uważam trudno sklasyfikować ten film ;)

buterfly

ale to jest animal attack podgatunek horroru z lekkm gore

hercules38

Cóż oglądałem film wczoraj i elementów gore nie znalazłem mam wrażenie że początek chce usilne być komedią, później natomiast thrillerem w ostateczności nie jest dla mnie ani komedią ani thrillerem a już na pewno nie horrorem.

buterfly

ale jest horrem jest gore jak misiek zjada goscia poza tym animal attack to jest podgatunek horroru :P

hercules38

Cóż okej mnie nie przekonuje w żadnym gatunku ;)

buterfly

kazdy film ma jaki gatunek ;p

hercules38

Niektóre na siłę próbują być w gatunku ;)

buterfly

ale kazdy musi byc w jakims :P

hercules38

Zakwalifikowany owszem pytanie czy wszyscy odbiorą ten film jako horror ;)

buterfly

powinni bo filmy o zabojczych zwierzetach to horrory animals ;p

hercules38

Tyle tylko że jako horror animals uważam wypadł słabiutko ;)

buterfly

byl niezly dosc ciekawy

hercules38

Cóż każdy ma prawo do swojej opinii ;)

buterfly

ehem byc moze

hercules38

Uważam że nawet na pewno ;)

buterfly

alenie powinny tg publicznie oglaszac jak sie nie znaja ;p

hercules38

Nie znają?

hercules38

Akurat uważam że to kwestia indywidualnych gustów, ciebie mógł przekonać do mnie w każdym gatunku nie trafił chociaż tragedii na jeden nie było ;)

buterfly

nie ma czegos takiego jak gust w ocenianiu filmow horror albo jest dobry albo slaby albo sredni albo bardzo slaby albo bardzo dobry nie moze byc jednoczesnie bardzo doby i sredni dobry i slaby porostu pier..do..la smuty i zle oceniaja dobre i bardzo dobre horrory takich jest duzo

hercules38

?? A to niby dlaczego nie można mieć własnego gustu? ;)

Dla mnie niestety jako horror jest słaby, nie wywołał praktycznie u mnie żadnych emocji ):

buterfly

mozna lubiec jakis rodzaj horroru ale nie mozna niedeoceniac tych swietnych i dobrych tylko z tg powodu ze sie czegos tam boi czy cos mu nie pasi tacy to sie nie znaja dobrze na tym ;p

hercules38

Od horroru oczekuje jednak pewnych emocji, tutaj tego nie doświadczyłem ;)

buterfly

a ja nie mowie o tb i tym filmie tylko o innych horrorach bardzo dobrych i zle ocenianych ;p

hercules38

Całkiem możliwe nie jestem też fanem gatunku, wiec trudno mnie w tym przypadku zadowolić ;)

buterfly

mhm no moze ;p

hercules38

Nawet na pewno akurat dobrze siebie znam ;)

buterfly

huehueue no jasne

hercules38

A co rozumiem że ty nie znasz swojego gustu? ;)

buterfly

no nie bo ja wiem jak sie ocenia prawidlowo filmy lubie jakies podgatunki horrorów bardziej inne mniej ale to wynika z poziomow czesto poza tym to ze jakis lubie malo nie znaczy ze tam nie ma takich co oceniam wyzej np

hercules38

Aha rozumiem że niektórzy niewiedzą jak oceniać horrory ;)

buterfly

no oczywiscie ze nie wiedza albo maja swoj dziwny system oceniania ;p

hercules38

Aha dziwny ponieważ? :)

buterfly

bo glupio oceniaja z dupy jakies minusy wyciagaja ;p

hercules38

Aha ;) - Cóż co niektórzy zachwycają się chociażby horrorem ''Naznaczony'' z 2010 roku, dla mnie to tylko przeciętniak do obejrzenia - Ma potencjał jednak nie został on wykorzystany ):

buterfly

akurat Naznaczony to bardzo dobry horror ma takie elementy fabule i poziom ze nie mozna go oceniac ze jest jakims tam przecietniakiem ;p a jaka masz plec bo po nicku ciezko ocenic ale taki nick bardziej kobiecy :P

hercules38

Owszem ma elementy jednak ich nie wykorzystuje, oczywiście to moja opinia ;)

Akurat nick może być mylący, jednak jestem facetem :)

buterfly

wlasnie ze je wykorzystuje temu jest taki dobry ;p a ile masz lat ;p

hercules38

Cóż mam inne zdanie chociaż być postać zjawy która widzi babcia, zupełnie niewykorzystana tak samo diabła ):

Co do wieku to mam 24 lata a mogę wiedzieć ile masz ty? :)

buterfly

ale byly inne zjawy i muzyczka :D ja 27 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones