PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7992}

Nadzy

Naked
7,6 5 986
ocen
7,6 10 1 5986
7,8 16
ocen krytyków
Nadzy
powrót do forum filmu Nadzy

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 10

mój ulubiony angielski film mojego ulubionego angielskiego reżysera będzie dla niego tym czym dla kurosawy był Dodeskaden - świadectwem utraty wiary w człowieka.. to jest ruch i odpocznienie, alfa i omega, wszystko i rzecz wszelka, zero na kole ruletki, liczba pi, wartość doskonała, liścik miłosny do ludzkości albo nieoficjalna (ale oficjalna dla mnie) adaptacja wspaniałego eseju Ostatni Mesjasz niejakiego zapffe..

ocenił(a) film na 3
Westernik

Widzę, że nasze filmowe drogi rozjechały się; niewiele jest (a może i nie ma) gorszych rzeczy od filozofującego menela-gwałcicela. Kolejny film zajmujący się chwastem. Nie życzę się takiego kina.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

a ja w tobie (twojej postawie) znowu (po anne-nicole) widzę tendencję do oceniania filmu przez pryzmat sympatii bądź antypatii do postaci. serio nie musisz podzielać punktu widzenia nocnego portiera, żeby poważać dokument o nim.

ocenił(a) film na 3
Westernik

To niemądre, co piszesz. Ten film to pogaduszki pustaków i co mam w nim zobaczyć? Nicole to kolejna (oj, ileż ich było!) kometa stworzona przez przemysł filmowy. Nic więcej.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

to co ty masz w nim zobaczyć to nie wiem. i też myślę, że ty byś tego nie przyjął, gdybym ja ci teraz napisał. inaczej mamy skalibrowane wrażliwości po prostu. ja nie oglądam filmów po to, żeby się w trakcie zastanawiać, która z postaci ma przejść a która nie do następnej klasy. cóż dopiero mówić o ich wartościowaniu na tej właśnie podstawie.

ocenił(a) film na 3
Westernik

Dla mnie sam film też jest cienki, no ale o kalibrowaniu nie będziemy mówić.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

bo?

ocenił(a) film na 3
Westernik

Nic, nic, szkoda że nie zastanawiasz się o kim, o czym robi się filmy.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

teraz to ja się zastanawiam, czy potrafisz czytać ze zrozumieniem, bo o czym moim zdaniem jest ten film to ja w pierwszym zdaniu powyższego tekstu napisałem..

otóż widząc głupka, który głupczeje nie oceniam filmu jako głupi, raczej się zastanawiam - czemu reżyser chce, abym patrzył na głupczejącego głupka?

ma to sens twoim zdaniem czy znowu coś niemądre zmyśliny jakieś?

ocenił(a) film na 3
Westernik

Niech będzie - moje oceny świadczą o mnie.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

spoko. ja też nie byłbym sobą, gdybym na koniec nie polecił ci ostatniego filmu ulricha seidla ukrywającego się pod wszystko mówiącym tytułem Sparta. rzecz jest o pedofilu, na pewno ci się nie spodoba..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones