PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804293}

Najlepsi wrogowie

The Best of Enemies
7,0 4 217
ocen
7,0 10 1 4217
Najlepsi wrogowie
powrót do forum filmu Najlepsi wrogowie

Rasistowski gniot.

ocenił(a) film na 1

Co z tego że na faktach ? Jak widać , fakty mozna naginać jak się chce . Obrzydliwi biali i wspaniali czarni , o przepraszam ... Afroamerykanie. Jacy oni wszyscy ładni, czyści i niewinni . Tacy dobrzy , zero przestepczości , otoczeni białymi dzikimi . Tylko ten jeden , ten jeden biały ... Tak ,l na tym polega rasizm . To jest rasistowski film , który nie powinien powstać w takiej formie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
master_of_vinyl_donuts

Głupi jesteś jak but , i dodatkowo chamski , spadaj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
master_of_vinyl_donuts

Ty nie jesteś rasistą . TRy masz o wiele poważniejszy problem psychiczny . Ale to nie mój problem .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
ChrisKrasz

Ten moment gdy wystawiasz ocenę 1 za sam temat a posta zakładasz tylko po to żeby rzygać rasistowskim hate'm...

"Obrzydliwi biali i wspaniali czarni , o przepraszam ... Afroamerykanie. Jacy oni wszyscy ładni, czyści i niewinni . Tacy dobrzy , zero przestepczości , otoczeni białymi dzikimi . Tylko ten jeden , ten jeden biały ... Tak ,l na tym polega rasizm "

Co ty chrzanisz? To co wyżej opisałeś to absolutnie nie jest rasizm. Odsyłam do słownika - tam masz prawdziwą definicję tego terminu. Definicja prawaków się nie liczy.

ocenił(a) film na 1
aya_rivera

Głupiś jak but

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
soulfly777kris

Skoro nie potrafisz nic innego niź schowany za idiotyczny nick trollować i ubliząc , to ci napiszę tylko jedno - Żal to ci powinnop być siebie , za brak rozumu , tego nie kupisz . Nie róznisz sie niczym od tego powyżej. Ja nikogo nie obrazam , jesli mnie nie obraża A ty .... juz błysnąłeś intelektem. :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
soulfly777kris

Trollu porypany

użytkownik usunięty
ChrisKrasz

Tak, to jest rasistowski film, bo mówi o dyskryminacji rasowej.
Historię z "Green book" z "Służących" tez bedziesz negował?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones