PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804293}

Najlepsi wrogowie

The Best of Enemies
7,0 4 217
ocen
7,0 10 1 4217
Najlepsi wrogowie
powrót do forum filmu Najlepsi wrogowie

Film ewidentnie zrobiony na fali popularnośći lewackiej poprawności oraz bazujący na sukcesie Blackkklansman i przede wszystkim Green Book; przyjaźń nawroconego rasisty , członka KKK z Afroamerkanska obronczynia praw mniejszosci; po zwiastunie widać ze to dramat na poważny temat z nutką humoru; film skrojony pod sezon nagród - infantylne i naiwne; mam nadzieję, że nie będzie brany pod uwagę, zresztą już oceny i opinie działają na jego niekorzyść.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

Nawet tutaj muszą te pisowskie trolle wypłakiwać swoje gorzkie prawackie żale,żaliki itp.Cóż - jednak wino za 3.50 nie działa dobrze ma łeb.

krzysztof14519

Akurat pluje na pis, wiec ci nie wyszlo :)

ocenił(a) film na 1
master_of_vinyl_donuts

Ooo !!! Tu jestreś trollu ? Jeszcze cie nie skasowali ?

kamil23234

Też już mam dosyć tej tematyki czarnych 8 tego ich bólu dupy . I nie daj Bóg żeby był rok bez oscara dla czarnego. Btw jak na mnie mówią Białas to jakos sie nie burmusze

maciekb80

może dlatego że nie zaperdales na farmie bawełny od rana do switu o misce ryżu bedac przez swojego białego pana nazywanym pogardliwie czarn&chem

miko1980

Nosz k..wa co to ma do rzeczy? Jak mój pradziadek komuś coś ukradł to ja mam to oddawać bo jestem jego prawnukiem? Białasy też się w życiu ozapapier.......dalały i dupa im nie uschła

maciekb80

widze istotne braki w edukacji, szkoda moje czasu na jałowe dyskuje

miko1980

A tam dziadzie

miko1980

no właśnie powinieneś mu odpowiedzieć , gdyż zadał dobre pytanie . Oświeć nas proszę , poświęć odrobinę swojego cennego czasu .

miko1980

Ale o tym że biali są mordowani w Afryce przez czarnych to nie piszesz co nie ? miko ;))))

miko1980

A co niby robili nasi przodkowie? Odrabiali pańszczyznę a szlachcice robili z nimi co tylko chcieli więc to dość słaby argument w kontekście Polski

kamil23234

Aha, czyli film zainspirowany prawdziwą relacją z automatu jest "poprawnością"? Nie rozumiem w czym problem: czarni są ludźmi i też zasługują na to, żeby opowiedziano ich historie w filmach. Jeśli komuś to nie pasuje, to zawsze może wrócić do filmów z ery Old Hollywood, gdzie występują sami biali ludzie, a czarni ewentualnie w pozycji służącego bez linii dialogowych.

ameliapond

Eeeeee... to raczej jest taka nerwica natręctw w tym przypadki.
......przecież: nic o czarnych nie powinni kręcić, za to o białych tak, bo dawno ich nie było na ekranie :P.....
Nie przejmuj się Amelio, nie ma sensu.

ocenił(a) film na 8
kamil23234

Nie sądzę by ten film miał dostać jakieś nagrody, ma swoje wady, ale jest dobrze zagrany i posiada niezaprzeczalną wartość - ta historia wydarzyła się naprawdę i każdy musi przyznać, że facet miał niezłe jaja. Mało jest takich ludzi, którzy dla sprawiedliwości decydują się poświęcić własne dobro. Ci co tutaj plują na ten film, są z tych, co potrafią jedynie nocą wybijać okna.

kamil23234

syndrom strusia nie widze nie ma a wy sie ciągle uganiacie za lewakami itd nie nudzi was to ? bo nie ma to jak sie do kogo kolwiek przyjebać zawsze to jakaś ofiara sami jesteście trolami prowokując tych do odpisania czy wy k.... własnego życia nie macie zabawa relax i td że sie wiecznie kogoś czepiacie ? inteligencja rodu jaskiniowców i i jebać pisownie +interpunkckcie

kamil23234

Wiesz życie bywa zabawniejsze od tego co wymyśli jak to ująłeś "lewacka poprawność" więc nie trzeba daleko szukać. Frazier Glenn Miller, rasista i były przywódca Ku Klux Klanu był przyłapany na uprawianiu seksu z murzynem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones