PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231583}

Nauka jazdy

Driving Lessons
6,5 4 269
ocen
6,5 10 1 4269
Nauka jazdy
powrót do forum filmu Nauka jazdy

Mniej więcej od fragmentu jak Ben wychodzi na scene juz w tym swoim kostiumie drzewa(ok 75 minuta w filmie) a tym jak rozbija namiot z ojcem.
Bo niestety zacina mi się w tym fragmencie i mam wrażenie,że trochę z filmu straciłem:/
Z góry dzieki.

ocenił(a) film na 5
Motor

Nie ma problemu...
Chwilę stoi na scenie ale później wychodzi, bierze rower i jedzie do Ewuni. Tam przez zamkniete drzwi prosi ją, aby wróciła razem z nim do kościoła, że jest jego najlepszą przyjaciółką. Ewunia bierze taksówkę i jedzie do kościoła, Ben wraca na rowerze. Wchodzi na scene, gdzie sztuka dobiega końca. I nagle przez główne drzwi wchodzi Ewunia. Wszyscy są zdziwieni, że to kobieta jest Bogiem. Zabiera Bena i wyprowadza go za drzwi. Za nimi wybiega mama Bena, która każe chłopakowi wracać do domu. Wtedy Ben się sprzeciwia i mówi matce, że cały czas żyje pod jej dyktando. W tym czasie nadjeżdża samochodem pan Fincham (czy jak mu tam) i wjeżdża prosto na matkę Bena. Kolejna scena rozgrywa się w szpitalu. Matka Bena żyje i mówi mu, że Bóg kazał jej się rozwieść z mężem i poślubić Petera. Po wyjściu od matki, Ben spotyka na korytarzu Sare, która zaczyna coś mówić o tym, że Bóg tak chciał, itp. Na to Ben każe jej się odpieprzyć (dosłownie!!!). A następnie chłopak rozbija namiot w ogrodzie i przychodzi do niego ojciec. Mam nadzieję, że od tej chwili już znasz...

Kasikvm

dzięki wielkie
jak bedziesz kiedyś potrzebowała streszczenia jakiegos innego filmu to chętnie się odwdzięcze :D
pozdrawiam:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones