PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231583}

Nauka jazdy

Driving Lessons
6,5 4 269
ocen
6,5 10 1 4269
Nauka jazdy
powrót do forum filmu Nauka jazdy

Rupert w "Lessons"

ocenił(a) film na 10

Jak sądzicie?
Rupert dobrze wybrał decydując się na ten film?

ocenił(a) film na 7
Gabrielle

Myśle że dobrze zrobił. Ja bym na jego miejscu tak zrobiła bo jak nie będzie się pokazywac w innych filmach to zawsze będzie kojarzony z HP a bycie aktorem to w końcu różne role :)

ana29

kiedy bedzie w kinach albo w na dvd? a może w TV? wogóle kiedy jest premiera !!

ana29

też uważam że Rupert dobrze postąpił. wreszcie pokaże się w czymś innym. o to chodzi, wreszcie udowodni co potrafi nie tylko jako Ron. nie MOGę SIę DOCZEKAć, ktoś wie kiedy jest ten film?i wogóle czy będzie w Polsce? muszę to wiedzieć. jak ktoś wie, to niech piszę, będę wdzięczna!!!

Pin_up_Margolcia

Postąpił bardzo dobrze. Widać, że chcą go zatrudniac do innych produkcji, bo ma chłopak talent. Lubię brytyjskie filmy, a ten musi być znakomity, popatrzcie na obsadę. Osobiście kojarzy mi się trochę z "Billym Elliotem" (ze zwględu na Julie Walters, która grała w nim podobną rolę), ale to tylko na plus, miejmy nadzieję, że się chłopak wybije po tym filmie i wreszcie zaczną dostrzegać w nim potencjał aktorski i ciekawą osobowość i wyjdzie z cienia HP i Dana!! Życzę mu jak najlepszej kariery w ambitnych filmach!!

lady_akira

Moim zdaniem postąpił słusznie. W końcu świat nie konczy się na Harrym Potterze...

Gabrielle

nie ważne co robi i jak ale to że zawsze zrobi słusznie (serduszka)

Dadzenie

premiera światowa jest 30 kwietnia mam nadzieje że u nas też będzie ten film

MarchGirl

tak chlopak dobrze postapil - po "ambitnym" harrym portierze czas na jeszcze "ambitniejsza" role..

ocenił(a) film na 10
dzudo_honor

popieram, wg mnie film zapowiada sie swietnie, moz e wkoncu chlopak pokaze na co go stac, przynajmniej jakis talent, bo ten jego kumpel Dan zplanu to... eee... no coz, no comments, nie tragicznie ale genialny to on tez nie jest, za to Rupwer moz erozpocznie kariere godna Haley'a Joe Osmenta :) Tylko pozazdroscic i pogratulowac P.S. Zawsze go lubilam :)

Gabrielle

oczywiście, że dobrze wybrał.
Po pierwsze: nie będzie kojarzony tylko z HP, a wg mnie ma naprawdę talent aktorski.
Po drugie: film zapowiada się bardzo dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones