PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231583}

Nauka jazdy

Driving Lessons
6,5 4 268
ocen
6,5 10 1 4268
Nauka jazdy
powrót do forum filmu Nauka jazdy

Ten film to shit!!!!!

ocenił(a) film na 2

Bleeeee.....gówno...nieraz fajne były momenty..ale samam nie wiem o co w nim chodziło!!!! ta stara jakieś kompleksy miała, on nie umiałą sie nauczyc jeżdzic samochedem czy co...nie wwwiem nawet recenzji nie potrafiłabym napisac do dupy był ocena noch niech bedzie 2/10

użytkownik usunięty
anetek

Mi się ten film poodbał, ale i tak wydawał się taki... porozklejany, nie mogący złożyć się do kupy, takie scenki trochę powyrywane z kontekstu... Jeszcze ja miałam badziewną wersję i napisy końcowe miałam gdzieś w środku <blee> ta babka, muszę przyznać, miała charakterek, nigdy nie widziałam bardziej zdziwaczałej kobiety :)

użytkownik usunięty
anetek

ta, nie zesraj sie ;/.




<za kroooooooooootki>

ocenił(a) film na 10
anetek

najwyraźniej film dla ciebie za mądry. na filmach się ogląda a nie śpi.

użytkownik usunięty
anetek

To, że ty nie możesz tego filmu zrozumieć to nie znaczy, że jest on od razu ,,shitem". Najwidoczniej twoja inteligencja jest zbyt niska by zrozumieć przesłanie tego filmu. A tak nawiasem twoja wypowiedź mówi sama za siebie.

anetek

Rada: nie oglądaj filmów nie przeznaczonych dla Ciebie. Widocznie fabuła była zbyt 'chaotyczna' dla twojego małego rozumku. Kubus Puchatek wita, świetna bajka, mówie Ci..

ocenił(a) film na 9
anetek

Wypowiedź wiele o Tobie mówi. Jeśli kompletnie nie rozumiesz filmu, to go nie docenisz.

ocenił(a) film na 4
anetek

2/10 to lekka przesada, jednak film troche był mdły, a szkoda, bo miejscami były dobre teksty, niewykorzystane potenciał

ocenił(a) film na 6
anetek

Z skrajności w skrajność :P Powiedziałbym raczej, ze ten film niekoniecznie jest dla ludzi inteligentych, a raczej rozwinietych emocjonalnie. Na pewno nie powala, ale momentami daje do myslenia :P No i uczy cierpliwości i milosierdzia, bo od samego poczatku pod wplywem irytacji zachowaniem mamy Rona, mialem ochote zrobic jej krzywde :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones