PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632813}

Nawiedzone liceum

Haunted High
2,5 984
oceny
2,5 10 1 984
Nawiedzone liceum
powrót do forum filmu Nawiedzone liceum

NIEPOROZUMIENIE

ocenił(a) film na 1

Oglądając antychrysta z 2009 roku myslałem, że gorszego filmu juz nie można zrobić a jednak można, co udowodnili twórcy nawiedzonego liceum. Dobrze, że jednak pozostawiłem jedynke w zanadrzu. W filmie było wszystko czego byc nie powinno: 0 fabuły, 0 gry aktorskiej, obrzydzenie i niesmak ( nie mylić z odruchami związanymi z widokiem krwi itp.), 0 jakichkolwiek efektów specjalnych, czy fajnych ujęć, kreacji a nawet muzyki a Trejo zrobił z siebie pośmiewisko, o reszcie nie mówie bo to byli chłopaki i dziewczyny z podwórka. Naprawdę nie mogę podać nawet jednego plusa ( pierwszy raz w życiu). W antychryście mimo, że przez cały film nic sie własciwie nie wydarzyło, to było czuc przynajmniej jakiś niepokój/niepewność. Musze kiedyś się zebrać na Gulczas, a jak myslisz, bo czuję ze moze byc lepiej. :)Pozdrawiam i przestrzegam nie oglądać :):).

muran_maciek

Ty masz coś z głową? Ocenić najgorszy horror w historii jaki powstał czyli Zmierzch na 10? W porównaniu ze Zmierzchem Nawiedzone liceum to kandydat do Oscara. Tutaj przynajmniej można się było kilka razy wystraszyć a na Zmierzchu jedynie płakać albo smiać z zażenowania.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Jeżeli ty się na tym filmie wystraszyłeś, to ty masz jednak coś z głową :), a odnośnie zmierzchu nie traktowałem go jako horroru i oglądając go po raz pierwszy nie wiedziałem nawet, że jest z gatunku horror. A jeżeli w dodatku przeszkadzają ci moje prywatne oceny i nie potrafisz zaakceptować tego, ze komuś ta historia mogła się jednak podobać ( może własnie przez niezbyt horrorowaty klimat i oryginalność) no to podwójnie z tobą jest coś nie tak. Pozdrawiam :)

muran_maciek

"Zmierzch" i horror? Obejrzałem kilka scen i raczej to jakiś melodramat z elementami fantasy i komedii. Potem jeszcze widziałem jakąś scenę bijatyki wampirów i wilkołaków. Harry Potter jest ciekawszy - ale to już opinia mojej żony, bo ja sam za stary jestem na takie filmy.

Andrzejek324

Trochę przesadziłeś. Owszem, "koleżanka" guru jest koszmarna, ale nie straszna. Straszne, że Trejo tu zagrał, a raczej "zagrał".
On i wspomnienie grubasa o "W pogoni za Amy" sprawiło, że mnie poniosło i dałem 3...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones