PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810299}

Nic do ukrycia

Le jeu
6,3 14 074
oceny
6,3 10 1 14074
4,8 5
ocen krytyków
Nic do ukrycia
powrót do forum filmu Nic do ukrycia

Świetny remake

ocenił(a) film na 8

Nie wiem, co jest skutkiem, a co przyczyną, ale francuska wersja jest świetna. Bardziej łopatologicznie podana, nie ma tam żadnych niedopowiedzeń, jak w oryginale. Chociaż może mam takie wrażenie, ponieważ historia jest podana po raz drugi. Niemniej pamiętam, że w wersji włoskiej na końcu była scena z kolczykiami, gdy chirurg pytał żony dlaczego nie założyła kolczyków, co wprowadzało furtkę do różnych interpretacji. Z uwagi na kolejność produkcji włoski oryginał oceniam na punkt wyżej.

robzuch

Przecież ten film jest praktycznie identyczny, scena w scenę, dialog w dialog. Jedynie język został zmieniony. Być może francuskie ego nakazało Francuzom stworzyć to samo, ale w swoim języku. Remakiem trudno to nazwać, gdzie prawdopodobna "interpretacja" wynika tylko z różnicy w tłumaczeniu.

użytkownik usunięty
robzuch

Chyba pan dawno oglądał film, bo ta scena z kolczykami wyglądała trochę inaczej. Chirurg (Rocco) zauważył po prostu jak zdejmowała swoje kolczyki "Ładne kolczyki. Nowe?" Wobec tego interpretacja jest tylko jedna - Eva faktycznie go zdradzała z Cosimo, ale cały czas on o tym nie wie, bo gra się faktycznie nie odbyła. Zresztą nawet Rocco zagaduje do niej, że "dobrze, że jednak nie zdecydowali się na tą grę". I tak żyli w błogiej nieświadomości :)

ocenił(a) film na 8

Być może, faktycznie dawno temu oglądałem włoski oryginał. Pozdrawiam.

tak było, potwierdzam! akurat dwa dni temu oglądałam

xxberzerkxx

Hej - pytanie. A czy w wersji francuskiej też robią ten myk, że cała sytuacja tytułowej gry jednak nie miała miejsca?

fanfan_2

tak. swoją drogą, genialne zakończenie!

ocenił(a) film na 7

zakończenie dobre, ale film sam w sobie strasznie przykry. Jeśli tak mają wyglądać standardowe relacje na pozór szczęśliwych ludzi to po co się wiązać? Kłamstwo kłamstwem pogania, sekrety, niedomówienia, ukrywanie przed sobą telefonów itp...horror

ocenił(a) film na 7
anza_filmweb

Dokładnie. Po co w ogóle się wiązać, jak widać tu duży procent ludzi, którzy kłamią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones