PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810299}

Nic do ukrycia

Le jeu
6,3 14 087
ocen
6,3 10 1 14087
4,8 5
ocen krytyków
Nic do ukrycia
powrót do forum filmu Nic do ukrycia

Po co?

ocenił(a) film na 3

Po co kręcić film z identycznymi dialogami?? Twórca się nie napracował. Włoska wersja jest rewelacyjna. Natomiast francuska jest jej bardzo marną kopią, nudną i fatalnie zagraną.

ocenił(a) film na 8
Agaczarna_filmweb

Nie zgodzę się z tobą bo moim zdaniem francuska wersja jest lepsza od oryginału. Przede wszystkim jest lepiej zagrana aktorsko i swoją ekspresją przypomina mi' Rzeź' Polańskiego . Francuzi podobnie jak Włosi są bardzo emocjonalni jednak to Ci pierwsi pokazali się lepiej pod względem warsztatu aktorskiego. Nie wiem czy zwróciłaś uwagę jak dobrze była zagrana scena z telefonem od córki do ojca w sprawie tej ważnej nocy, jak zagrali to filmowi rodzice. I wreszcie obsada francuska moim zdaniem była zdecydowanie lepsza Bejo to przecież aktorka Oscarowa a Clement nie była wcale gorsza. Jednak oba te filmy uważam ,że sa dobre i warte uwagi czego niestety nie powiem o polskiej wersji ( Nie)znajomi....strasznie słaba.

ocenił(a) film na 3
kinomaniak_1211

Oczywiście, że zwróciłam uwagę na scenę z telefonem od córki, bo to jest jedna z lepszych i ważniejszych scen w obu tych filmach. Jednak uważam, że we włoskiej wersji została lepiej zagrana a Marco Giallini był rewelacyjny w roli Rocco. Możliwe, że włoska obsada ma mniej sukcesów zawodowych, ale uważam, że poradzili sobie znacznie lepiej niż ich francuscy koledzy. Na mnie włoska wersja zrobiła wrażenia a francuska mnie zanudziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones