PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483509}

Nie jesteś sobą

You're Not You
7,5 32 386
ocen
7,5 10 1 32386
Nie jesteś sobą
powrót do forum filmu Nie jesteś sobą

5/10

ocenił(a) film na 5

chyba przez Rossum... Zepsuła troszkę ten film a mogło być naprawdę dobrze.

primo007

serio? :D przecież ona jest genialna.. Ja mam właśnie odwrotne odczucia - gdyby nie ona (no i oczywiście Hilary) ten film byłby marny.. bardzo.

paauka94

moim zdaniem była świetna, z resztą tak jak pisze paauka, obie główne bohaterki stworzyły świetne kreacje

ocenił(a) film na 7
awrel

a ja tez odczułam jakiś brak autentyczności jej gry- typ "buntowniczka" w jej wykonaniu był dla mnie nie przekonywujący, choć może to kwestia scenariusza i tekstów?- nie wiem, Hilary też dziwnie uległa, spokojna, zgodna na wszystko, bardziej podobały mi się postaci drugoplanowe- Merylin z mężem i Wil.

ocenił(a) film na 10
primo007

Każdy ma swoje zdanie ja uważam że świetnie zagrała

ocenił(a) film na 4
primo007

Potwierdzam. Postać mało wiarygodna, nie sympatyczna, na dodatek puszczalska, a rola przeszarżowana. Hm, jak można było spaprać taki samograj?

primo007

Jak dla mnie bardzo fajnie pokazana przemiana bohaterki granej przez Rossum. Puszczalska ale jednocześnie wrażliwa. Pustkę w sercu próbowała zastąpić kolejnymi facetami. W sumie to rozumiem. Postać nieuleczalnie chorej bohaterki (ile razy to ju było) wyszla wiarygodnie. O dziwo film nie jest zbyt mocno ckliwy i na siłę nie próbuje taki być. Mam nadzieję że będzie się już odchodzić od groteskowych filmideł o ludziach chorych na raka typu "Szkoła uczuć", która była dla mnie kompletnie nie do przyjęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones