PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483509}

Nie jesteś sobą

You're Not You
7,5 32 381
ocen
7,5 10 1 32381
Nie jesteś sobą
powrót do forum filmu Nie jesteś sobą

Ale z zasady niżej oceniam filmy celujące w perfidny sposób w nazwijmy to "trendujący temat".
Tak jest z tym filmem. Akurat pojawił się w chwili mody na oblewanie się wodą. Prawie wszystkie
produkcje (prócz jakichś artystycznych i awangardowych) stawiają na pierwszym miejscu
zarobek i to jest jasne i zrozumiałe. Nie lubię gdy taką oczywistość podkreśla jeszcze temat filmu.

Film podobny do wielu innych traktujących o nowotworze, czy białaczce. Trudno oczekiwać
czegoś nowego, gdyż to tematy prawie wyczerpane fabularnie w obszarze kina. Ani nie chwycił
za mocno za serce, ani nie wypuścił moich myśli dokądkolwiek w trakcie seansu.

Dałbym 7 za Swank, ładne kadry, kolory, lokacje, dźwięki w tle i fakt, że film nie przekroczył
dwóch godzin (nie jest przeciągnięty). Łopatologiczny marketing odjął jedno oczko.

Tak na marginesie, nie krytykuję akcji charytatywnych. :) "Wiadrowe wyzwanie" było zabawną i
skuteczną formą zbierania pieniędzy i edukowania nas o skutkach tej rzadkiej choroby. Akcja
moim zdaniem świetna, póki coś za sobą niesie innego niż łańcuszek na facebooku.

ocenił(a) film na 4
cypherdid

Hilary faktycznie dobra ale tylko dobra. Ten sam motyw kilka juz razy, po 10 minutach wiadomo co będzie dalej. Szkoda oczu i czasu niestety tak bylo w moim przypadku. Odradzam. Nic wzruszającego, nic wartego uwagi. Za dużo widziałem filmów, za dużo rzeczy mnie już irytuje.

ocenił(a) film na 8
putitback

piszesz jak tępy, zblazowany gej. Jak cie nic nie wzrusza a wszystko irytuje to znajdż sobie linę, drabinę i strych i skończ z takim żałosnym mędrkowaniem.

ocenił(a) film na 4
HRA

Postaraj się pisać bardziej konstruktywne komentarze. Nie wiem czy sam sobie pochlebiasz pisząc takie wypowiedzi czy masz sam problem ze sobą.

ocenił(a) film na 8
putitback

Jesteś pewny, że chcesz jeszcze bardziej konstuktywnie?

pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones