PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33343}

Niebezpieczny umysł

Confessions of a Dangerous Mind
6,8 26 102
oceny
6,8 10 1 26102
6,7 11
ocen krytyków
Niebezpieczny umysł
powrót do forum filmu Niebezpieczny umysł

Muzyka

ocenił(a) film na 9

Odpowiem na post niżej bowiem nie mam jeszcze możliwości odpowiedzi na posty. Dodawane materiały odrzucone , Jeśli chodzi o utwór z Berlina to może chodziło o ten
http://www.youtube.com/watch?v=gETRiiNBd6E

ocenił(a) film na 7
samuel_4

Niestety, to nie ten utwór chociaż również fantastyczny. Tak jak pisałam, muzyka, której szukam zaczyna się w filmie w 58. minucie. Chuck wbiega w ślepą uliczkę, dopadają go byki w kapeluszach- w tej scenie słychać ten motyw muzyczny. Dzięki za odpowiedź i dobre chęci, może jeszcze uda się znaleźć ten kawałek.

ocenił(a) film na 9
czigibomm

Po dwóch godzinach szukania znalazłem ten utwór . Wykonawca to Peter Thomas . Utwór ten jest połączony z innym kawałkiem . Smoothly organ/Traitor"s growl. I to właśnie druga częśc tego utworu czyli traitor's growl to jest własnie ten fragment z filmu którego szukasza który nie jest w 58 minucie tylko trochę pózniej . Utwór do przesłuchania na Deezer . Ja już mam ten utwór .

ocenił(a) film na 7
samuel_4

Jesteś fantastyczny! Bardzo dziękuję, naprawdę bardzo! Spać mi nie dawał ten kawałek :). Jeszcze raz dzięki serdeczne za pomoc. Napawam się tym utworem już od godziny. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
czigibomm

Łał.. . dziękuje za komplement.. Cieszę się bardzo że pomogłem.. :)

ocenił(a) film na 7
samuel_4

Komplement jak najbardziej zasłużony bowiem sen z powiek mi spędzało szukanie tego utworu ;).

ocenił(a) film na 9
czigibomm

Też tak mam , Jak gdzies coś usłyszę i to coś siedzi we mnie to szukam tak długo aż znajduję .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones