PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98476}

Niedokończone życie

An Unfinished Life
6,8 12 440
ocen
6,8 10 1 12440
Niedokończone życie
powrót do forum filmu Niedokończone życie

2/10 za Lopez

ocenił(a) film na 1

Przykro mi. Ona nie umie grać. Miałem wrażenie, że psuje film, niech idzie do szkoły filmowej najpierw, bo cycuszki to nie wszystko. Redford doskonały i jak zwykle trzymał wysoki poziom i dlatego 2 a nie 0 :/ Przykro mi tego aktora. Na filmie ogólnie się zawiodłem. Można było zrobić lepiej, aczkolwiek to tylko amerykanie

ocenił(a) film na 10
Redgard

owszen jennifer lopez nie jest dobra aktorka ale akurat tutaj poszlo jej calkiem niezle a piszesz to ty? ktory w ulubionych ma filmy z Katie Holmes i Pamelą Anderson zastanow sie chlopcze i zacznij zbierac punkty a nie kozaczyc

ocenił(a) film na 1
JohnnY_3

EEeee ? Katie Holmes? Rozumiem, że wspominasz o Batmanie Begins ? A Pameli Anderson to nie wiem który film. Może napisz. Jakie punkty? Po co mi one ? Ty moze to kogoś innego chciałeś napisać. Ke ? Weź się gościu zastanów co piszesz.

ocenił(a) film na 1
Redgard

Jeśli według Ciebie Batman Begins to gówniany film ze względu na to, że gram tam Katie Holmes to sorry stary. Ale wydaje mi się, żeś się pomylił, bo filmy napisałeś w liczbie mnogiej. Ja w ulubionych moich niestety nie doszukałem się filmów z Pamelą

ocenił(a) film na 10
Redgard

ok bo wykasowales ale doszukalem sie slonecznego patrolu w ktorym grala rowniez WYBITNA carmen electra a co do katie holmes to czlowieku ona zagrala w dwoch znanych filmach i koniec moze nie jest NAJGORSZA ale nie jest lepsza od lopezki jada na tym samym wozku obie sa przecietne nie mam nic do batmana -poczatek
ale i tak to nie czasy kiedy w batmanie grali michael keaton czy nicole kidman a nicole z pewnoscia od Holmes jest o 7 NIEBO lepsza

ocenił(a) film na 1
JohnnY_3

jaki k.urwa słoneczny patrol. Nigdy go nie miałem w ulubionych, nie dodowałem komentarzy, ani nie wystawiłem oceny. Skąd go wziąłeś ?

ocenił(a) film na 10
Redgard

oki niewazne moze ktos ci dodal ze znajomych a co do lopez to ja nie uwazam jej za dobra aktorke ale w niedokonczonym zyciu byla co najmniej plus dostateczna co nie kwalifikuje filmu jako chlam tym bardzeij ze byl tam freeman i redford zgodzilbym sie z toba jesli komentowalbys Powiedz tak Pokojowke z manhatanu itp ale nie ten film i lepiej cpsozperaj w swoich ulubionyci i dodawanych ocenach bo moz ektos ci robi num ery i bez przeklenstw prosze nastepnym razem

ocenił(a) film na 10
Redgard

a straszny film 3 nie byl z pamelą???????????????????????? ??????????o widzisz a starszny film 3 nie umywa sie do niedokonczonego zycia

ocenił(a) film na 1
JohnnY_3

hmmm ale straszny film do inny gatunek : rodzaj głupi/humor i pamela jest tam 10 sekund i nie jest główną bohaterką:] Sorry przezkleństwo poniosło mnie, bo nigdy nie miałem słonecznego patrolu, chyba, że ktoś faktycznie gmera przy moim profilu, ale zaraz hasło zmienie. Masz racje pod względem treści przekazu SF3 nie umywa się do niedokończonego życiu, ale i cieżko jest porównać filmy tak dalece się różniące. coś na zasadzie głupi i mądry :D (lol) pozdro.

ocenił(a) film na 10
Redgard

oki to chyba nie mamy sie w sumie o nic klocic bo ja np wiesz nie lubie Jodie Foster ktora jest znakomita ale mi nie pasuje jej rola tak samo moze byc z j.lo chociaz J. lo daleko do Jodie Foster rozniez pozdrawiam polecam c\i obejrzec film DROGA PRZEZ PIEKLO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones