PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98476}

Niedokończone życie

An Unfinished Life
6,8 12 385
ocen
6,8 10 1 12385
Niedokończone życie
powrót do forum filmu Niedokończone życie

Całkiem, całkiem...

ocenił(a) film na 10

Nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii na temat tego filmu- po ich przeczytaniu nie spodziewałam się po nim nic dobrego, a tu- proszę... przyjemny, niezbyt ckliwy i wart obejrzenia w zimne popołudnie film...

ocenił(a) film na 8
Mirramele

Zgadzam się w 100% Film jest całkiem całkiem. Wystarczy odpowiednia atmosfera, a ogląda się z uwagą i zaciekawieniem. Nie narzekam i nie będę. Kto wie może kiedyś oglądnę go jeszcze raz ;]

użytkownik usunięty
janek_02

Bardzo dobry film obyczajowy, o trudnych ranach które goją się bardzo powoli, może wielu da coś do myślenia. Bardzo wiarygodne kracje aktorskie.

Czasem coś idzie nie tak, ale trzeba życ dalej i patrze przed siebie, i zyc tak, by nie krzywdzic innych i bronic swoich!

ocenił(a) film na 7
Mirramele

Szczerze, widzac tyle "znajomych twarzy" w obsadzie, uwazalam, ze zatrudniono ich po to, zeby nadac srednio ciekawemu scenariuszowi nutke zainteresowania... Okazalo sie, ze nieslusznie. Mimo iz nie przepadam m.in. za Robertem Redfordem, film okazal sie zaskoczeniem dla mnie.
Wedlug mnie, filmy powinny czegos nas uczyc... ten to robi... i tak powinno byc.

ocenił(a) film na 10
dzoszia

Film calkiem sympatyczny, takie filmy uczą nas zawsze czegoś nowego :) Przyjemny obyczajowy filmik

ocenił(a) film na 10
Mirramele

film jest nie tylko życiowy, ale i wzruszający. było dużo momentów, przy których miałam oczy we łzach.

ocenił(a) film na 8
Joanniam

niewiele tu można dodać,nie jestem fanem jo Lo,więc podeszłem do tego filmu dość sceptycznie.A tu duet Redford-Freeman,takiego aktorstwa nigdy za wiele-rewelacja.polecam wszystkim którzy chcą pomyśleć w czasie seansu i wielbicielom wszelkiego rodzaju miśków.

ocenił(a) film na 8
snake_kris

Też nie jestem wielbicielką aktorstwa J Lo, ale za to Freeman Redford to sama uczta :) film może nie najwyższych lotów, ale bardzo ciepły, wzruszający, o przyjaźni, miłości, no i - piękne krajobrazy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones