PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98476}

Niedokończone życie

An Unfinished Life
6,8 12 422
oceny
6,8 10 1 12422
Niedokończone życie
powrót do forum filmu Niedokończone życie

O ile dobrze kojaze to kariera J. Lopez zaczynalaz sie aktrostwem i jesli chodzi o mnie a kiepskie granie wyczuje na kilometr, uwazam to kobiecine naprawde za dobro aktorke, malo tego miala kilka wybitnych rol, i to chyba nie jej wina ze dostaje takie badziewie do grania, choc tego filmu nie oglodalme jak czytam to widac ze nie zaslynela, ale byla Cela, Powiedz Tak, Pokojówka na Manhatanie, Ztancz ze mną, moze niebyly to wybitne role, ale co jest wnich to to ze jest naturalna i oglodajoc film z nio ogloda sie film, a nie piosenkarke w filmie jak w wiekszosci takowych karier, konczoc, obok Dona Johnsona, jest najbardziej naturalnym aktorem, szczerze to chyba lepiej gra niz spiewa - pozdrawiam i ide oglodac ten film

Pabblo_2

twoja wypowiedź mnie rozwaliła, koleś.....
buhahaha
no comment

arieska

Dla mnie jej dotychczasowe najlepsze role były we filmach: " Selena " i " Nigdy więcej " :) Musze zobaczyć " Niedokończone życie " ...

Pabblo_2

Proszę podaj mi swój adres domowy, to w prezencie na Boże Narodzenie wyślę Ci słownik ortograficzny i jakiś kurs interaktywny języka polskiego, bo Twoja wypowiedź aż razi w oczy błędami wszelkiego rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones