PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840345}

Niedosyt

Swallow
6,7 7 416
ocen
6,7 10 1 7416
7,1 38
ocen krytyków
Niedosyt
powrót do forum filmu Niedosyt

Polecano mi ten film jako horror, więc po obejrzeniu byłam mocno zaskoczona. Bo to jest najprawdziwszy dramat psychologiczny, bardzo zresztą udany. Nie żałuję, że się skusiłam, ale z horrorem nie miało to zbyt wiele wspólnego. :-)

ocenił(a) film na 7
chateau_de_sable

Prawda w każdym zdaniu:)

chateau_de_sable

Osobiście klasyfikuję ten film jako Dramat z elementami body-horroru. (przypadłość bohaterki i jej skutki) Więc myślę że ktoś polecający ten film jako horror zaznaczył ten element jako definiujący, podczas gdy wewnętrzne rozterki Hunter są tu na pierwszym planie. A jej przypadłość służy jako manifestacja jej problemów i popycha jej rozwój do przodu. Więc utożsamienie tego filmu z horrorem nie jest wcale wielkim błędem, tylko że jest to tło dla właściwego dramatu.

JazzTheCat

to jest dramat ku*** przestancie mieszać gatunki bo potem wychodzą takie tematy jak ten

1253_1642

Po co te wulgaryzmy. Tak jak napisałem wyżej, też sądzę, że jest to esencjonalnie dramat. Nie wiem gdzie tu jest odpowiedź do mojego wpisu. Może odpowiedz do założyciela /ki posta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones