PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777456}

Niemiłość

Nelyubov
7,5 21 451
ocen
7,5 10 1 21451
7,9 32
oceny krytyków
Niemiłość
powrót do forum filmu Niemiłość
ocenił(a) film na 4
Monika1514

Moja teoria jest, że zostało uprowadzone/zgwałcone i zabite przez mężczyznę z psem. W sekwencji ekspozycyjnej widzimy tego mężczyznę kiedy chłopak wraca ze szkoły do domu przez ten park/las. W ujęciu zza pleców dziecka na kamerę idzie mężczyzna w czarnej kurtce i czapce z dużym psem. Zwrócił moją uwagę, bo był w sumie jedyną postacią poza chłopcem w tej całej sekwencji w parku.
Kiedy śledczy oglądają nagrania monitoringu, na których ostatni raz widziany jest chłopak pan z psem znowu się pojawia.
Podejrzewam, że to była taka mała wskazówka na temat losu dziecka. Kto wie, może ten mężczyzna go śledził/obserwował? I "dorwał" się do niego kiedy schronił się w swojej tajnej bazie?

_Vendetta_

Myślałam, że rodzice jakoś to załatwili aby zniknął. Dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) film na 8
_Vendetta_

Przyjrzałam się tym scenom po Twoim komentarzu, wydaje mi się, że psy się różnią. Ten na początku miał owczarka niemieckiego, ten z monitoringu miał jakieś mniejsze ciemne chucherko. Niemniej ciekawe spostrzeżenie! :)
Zastanawiam się nad sceną w kostnicy. Nad ich reakcjami. Czy to nie był przypadkiem on i to nie było wyparcie.

ocenił(a) film na 6
NikaraNikita

Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne jest to, że to właśnie ich syn był w kostnicy, zbyt bardzo emocjonalnie do tego podeszli.

NikaraNikita

Też się nad tym zastanawiałam, zwłaszcza jak ten facet z fundacji powiedział o badaniach DNA, a ojciec dziecka po odsłonięciu zwłok chciał złapać za rękę żonę, ale się wyrwała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones