PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389879}

Niesamowici bracia Bloom

The Brothers Bloom
6,6 8 118
ocen
6,6 10 1 8118
6,7 7
ocen krytyków
Niesamowici bracia Bloom
powrót do forum filmu Niesamowici bracia Bloom

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Bardzo mi się spodobał. Pełen humoru i wartka akcja. Polecam.

użytkownik usunięty
keirapl

Film jest świetny! Zaskoczył mnie bo nie spodziewałam się aż tyle po tym obrazie.Spodziewałam się przygodówki a ku mojemu zaskoczeniu okazał się jednym z niewielu filmów, który wzbudza we mnie tyle różnych emocji na raz od śmiechu, grozę po wzruszenie. Tego typu film powinien w sumie bardziej zachwycać obrazem i efektami niż samą historią, a tu mamy wszystko to co w filmie przygodowym i coś nadto nawet. Akcja jest nie tyle co wartka co na maksa zakręcona. I praktycznie do samego końca nie wiadomo co jest prawdą a co nie! A to wciąga na maksa! :)

fajnie babka tym gallardo jeźdzziła :) Filmik nawet nawet 7/10

keirapl

Świetny film! Czasami trochę przeciągali akcję, ale poza tym naprawdę wciągający. Aktorzy niesamowici i tak realni, jak mało którzy. A miejsca! Pięęękne! Doskonały humor i braterska miłość - tylko podziwiać. Naprawdę wart obejrzenia.

najmniejsza_mii

Przyjemnie się oglądało, choć miewałam lekkie kryzysy. Akcja chwilami się dłużyła, ale ta końcówka była piękną nagrodą za wytrwałość. Film jak najbardziej w moim klimacie, a początek nasunął mi skojarzenie z "Gdzie pachną stokrotki" - chodzi bardziej o styl narracji.

Czyli nie miałam omamów wzrokowych, tam naprawdę zauważyłam Josepha Gordona-Levitta. ^^

użytkownik usunięty
libelula

Joseph faktycznie mignął w jednej ze scen:) Film polecam, bo bardzo dobry:)

ocenił(a) film na 9
keirapl

"Nie ma czegos takiego jak nienapisane zycie..jest tylko zle napisane"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones