PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389879}

Niesamowici bracia Bloom

The Brothers Bloom
6,6 8 116
ocen
6,6 10 1 8116
6,7 6
ocen krytyków
Niesamowici bracia Bloom
powrót do forum filmu Niesamowici bracia Bloom

typowy przyrost formy nad treścią, ba, tu jest tak duży (film praktycznie nie posiada fabuły, która się wyczerpuje po pierwszym kwadransie), że nawet różne superprodukcje z dominacją efektów specjalnych z miejsca wydają się ciekawsze.

Analog

podpisuje sie i dodam tylko, ze fatalna rezyserka. Kto dal kase temu panu na ten film, ze wzial tylu aktorow, nie majac zadnego dorobku wlasnego. Aktorzy grali kiepsko, ale to tez wina rezysera, zle ich prowadzil, starali sie jak mogli. wielkie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 4
Analog

Przerost formy nad treścią - dokładnie to przyszło mi do głowy gdy oglądałem ten filmik; ładne zdjęcia, piękne lokalizacje,kostiumy, kilka wybuchów i tyle.
ps: scena w Pradze z Penelope i oficerem policji, jak doszło do cudownego uwolnienia ????

ocenił(a) film na 3
Analog

słabiutki film, szkoda czasu jak ktoś się zastanawia nad zobaczeniem go.Daje 3.

fazi83

brody gra przez 3 sekundy w kazdym dialogu potem sie zniecheca sposobem wypowiedzi filmowego brata, ktory moim zdaniem jest zenujacy.. nuda 3/10

ocenił(a) film na 8
fazi83

Dla mnie film świetny. Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, ale posty jak ten faziego z każdym dniem podkopują moją wiarę w ludzi... Człowieku zamiast zaśmiecać forum takimi komentarzami po prostu wystaw to 3 i spadaj. A posty zostaw ludziom, którzy potrafią poprzeć swoją opinię jakimkolwiek, nawet najgłupszym argumentem, rozumiesz ?? Jutro napiszę co sądzę o filmie bo godzina już późna.

albertoxxx

A się koleś wyróżnił :) Szkoda, że nie konsekwencją.

Wanatos

Może przez sen złamał otwarcie palce, wdała się gangrena i trzeba było amputować, przez co nie mógł napisać, a Ty się z niego bezczelnie wyśmiewasz, a on może być kaleką!

Analog

Zgadzam się z autorem.

Ten film to straszny crap.
Wynudziłem się setnie i nie zdołałem dotrwać do końca.

Ocena 3/10.

_MAX_

Mnie się film podobał, faktycznie momentami nie spójny, nawet naciągany, ale jak się temu panu co post założył bardziej podobają kasowe produkcje pełne efektów specjalnych, to radzę nad gustami popracować.

ocenił(a) film na 3
Analog

Pełna zgoda. Film jest kiczowaty i słaby.

ocenił(a) film na 5
Analog

No mnie też film nie porwał. Byłem miłościw i oceniłem na 5. Zabrakło czegoś więcej, bo obsada sympatyczna. hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones