PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389879}

Niesamowici bracia Bloom

The Brothers Bloom
6,6 8 116
ocen
6,6 10 1 8116
6,7 6
ocen krytyków
Niesamowici bracia Bloom
powrót do forum filmu Niesamowici bracia Bloom

moim zdaniem film warty objerzenia w 100%. Pomyslowo napisany i tym bardziej z pomyslowym zakonczeniem. Mi sie bardzo podobal.

ocenił(a) film na 8
marekgasior6

Popieram

ocenił(a) film na 10
marekgasior6

Film jak najbardziej godny polecenia. Nie spodziewałam się, że będzie aż taki dobry. Dla wielbicieli filmów przygodowych ze specyficznym klimatem minionych epok w sam raz. :) Ciekawy pomysł, gra aktorska na wysokim poziomie. Najmocniejszym punktem wg mnie jest jednak muzyka, soundrack wałkuję już setny raz, motyw mi się do tej pory nie znudził i czasem lubię wieczorami obejrzeć po raz 10 film lub posłuchać ścieżki dźwiękowej.
Ląduje na liście ulubionych filmów. :)

http://www.youtube.com/watch?v=HP8znu3xc-M&list=LLD68BHDQUNOwri2wmi3Vttg
skradła moje serce :)

marekgasior6

można obejrzeć ale na Brodego patrzeć się nie da więc oglądanie wykluczone

użytkownik usunięty
markin

Hmm, a z ciekawości zapytam: jesteś kobietą czy mężczyzną? ;-) Zaintrygował mnie ten wpis, bo z tego, co wiem wielu kobietom się podoba. Osobiście uważam, że jest obłędnie przystojny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
markin

;-) Pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
marekgasior6

Ja również polecam. Niewiele słyszalam wcześniej o tym filmie i obejrzałam go dopiero wczoraj w telewizji. Niebanalna konwencja filmu, humor i akcja rozgrywająca się w wielu pięknych krajach, w tym europejskich sprawia, że film ogląda się z przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
marekgasior6

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 7
marekgasior6

chyba jeden z lepszych filmów Ruffalo, w jakim go widziałem, idealnie pasował do tej roli. Brody ok, te jego smutne miny plus apetyczna Rachel. Film fajnie nakrecony, z dobrymi rolami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones