PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 481
ocen
8,6 10 1 678481
6,6 46
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

ten film jest tak wysoko, bo większość osób, którzy uważają go za dobry, dają 10/10 czyli arcydzieło. Kinomaniacy, chyba są jeszcze inne oceny na dobry film - 7/10 dobry, 8/10 bardzo dobry, 9/10 rewelacyjny... Ale nie tępy tłum wciska 10/10 czyli arcydzieło, do którego daleko temu filmowi, a stąd tak wysoka nota całkowita!!

użytkownik usunięty
alzbetka

Moimi najwyżej ocenianymi filmami :)

ocenił(a) film na 10

Jesteś Bogiem 10. arcydzieło. Ja się z tym nie zgodzę, ale widzisz, masz prawo do swojego zdania i swojej oceny. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
alzbetka

Obiektywnie film ma genialne aktorstwo, zdjęcia i OST. Możesz się nie zgadzać, ale z obiektywnego punktu widzenia film jest genialnie zrealizowany pod względem technicznym. Reszty moich filmów pewnie nawet nie widziałeś, co?

ocenił(a) film na 10

chyba nie trudno się domyślić że jestem kobietą skoro mam nicka alżbetka. widze, że jesteś jakimś trollem więc kończe dyskusję

użytkownik usunięty
alzbetka

Nie jestem trollem, nie dyskryminuj mnie przez moje podejście do tego portalu i rankingu.

użytkownik usunięty
alzbetka

P.S Sprytnie wyminęłaś się z odpowiedzi na moje niewygodne pytanie o obejrzane filmy uwagą o płci i zarzutem, że jestem trollem. Teraz tak to się robi.

ocenił(a) film na 6
alzbetka

Dla mnie to jednak stanowczo za wysoka ocena. Film fajny, ale moim zdaniem na pewno nie kultowy czy "najgenialniejszy" a w takim świetle stawiałaby go pozycja w rankingu

ocenił(a) film na 10
alzbetka

i jeśli interesują Cie opinie ludzi posiadających wiedzę o kinie, czytaj recenzje filmowe krytyków- oni znają się na kinie. To jest portal dla wszystkich, którzy lubią oglądać filmy, oceniają je według swojego gustu. Nie rozumiem tego oburzenia, że ludzie oceniają na taką nie inną notę i film jest na czele rankingu. Jest wiele innych rankingów filmowych, jeśli ten Ci się nie podoba znajdź inny albo zrób swój.

ocenił(a) film na 10
kali01

Każdy ma swój system oceniania. Mój na przykład jest bardzo zawyżony i bardzo rzadko daje oceny takie jak 5,4,3 chyba że na prawdę mam do czynienia ze strasznym filmem, może to moje łagodne podejście można porównać do nauczyciela plastyki w szkole który każdą oceną jaką wystawia nie schodzi poniżej 4, pewnie dlatego że nie uważam się za jakiegoś niesamowitego znawcę filmów pomimo że dużo ich oglądam i zauważam rzeczy które są ukryte w filmach, które trzeba się domyślić, przeanalizować i po prostu poczuć je w środku. Nietykalnych oceniłem na 10 nie dlatego że inni też tak oceniali, ale dlatego że mam wiele wspólnego z historią która miała miejsce w tym filmie, a najbardziej jeśli chodzi o osobę Drissa. Dzisiaj naprawdę mało jest tak dobrych i mądrych filmów, na których można śmiać się do łez i płakać ze wzruszenia, a historia w Nietykalnych naprawdę niesamowicie porusza nas emocjonalnie i to jeszcze oparta na prawdziwych wydarzeniach. A podsumowując w mojej opinii to film ten jest wylansowany przez ludzi, nie pamiętam żeby był reklamowany z takim rozmachem jak Avatar, czy Hobbit, po prostu film ten nie miał wyjścia i musiał stać się komercyjny :/ ponieważ dużo się o nim mówiło a sukces miał miejsce dopiero po premierze. Nie ma sensu negować coś co jest tak prawdziwe,mądre, życiowe i porusza ważny problem, gdyby kali01 Ciebie kiedyś spotkała taka historia w życiu i ktoś przeniósł ją na ekran w tak ciekawy, prawdziwy i znakomity sposób, może nie miałbyś problemy z tym że ktoś ocenia ten film na 10 :D Każdy ma swój schemat oceniania w głowie, Twój jest tylko i wyłącznie Twój i nikt Ci go nie zabierze i nie powinien go krytykować, tak jak również Ty nie powinieneś krytykować, wątpić w oceny innych i głośno na forum pouczać ich w związku z tym co na prawdę czują kiedy oglądają filmy :D Pozdrawiam i wesołych świat !

wujekaras08

filmy które mam ocenić na 3,4,5 poprostu nie oglądam, wyłączam, lub wychodzę z kina! :) jednak nie jestem krytykiem filmowym, aby oceniać technikę w jakiej powstał film, i albo mnie poruszył, albo nie, albo aktorzy ujęli mnie swoją grą, albo było beznamiętnie, albo muzyka według mnie dobrze dobrana, albo nie w moim guście!! jednak jeśli chodzi o nietykalnych, to jest to według mnie arcydzieło życiowe, ponieważ film jest oparty na faktach, fajnie że ktos miał okazję przeżyć takie przygody! i tak wesprzeć drugiego człowieka!

dorotka_a

Amen ;)
Poza tym kali01 zapomniał, że to ranking czysto subiektywny :P Jeśli chce porządnej oceny filmu to odsyłam do RECENZJI krytyków filmowych...

ocenił(a) film na 10
pixi222

zawsze te tak samo denne i bezproduktywne dyskusje na forum o filmach ktore ogladam, musze przestac chyba wchodzic na filmweb po obejrzeniu kolejnych filmow i czytac bzdury :).

niektorzy maja tak nadete ego i jeszcze sie uzewnetrzniaja w internecie tylko po co ? chyba tylko dla siebie i glupiej przepychanki slownej z drugim nie modrzejszym osobnikiem.

nie mowmy nikomu jak maja robic cokolwiek a juz tymbardziej jak oceniac filmy, ktorymi sie jarac a ktorymi nie ...

Mnie Nietykalni daly dobra zabawe plus glebsze przezycia, troche zartu sytuacyjnego troche czarnego humoru, na prawde zyciowy film, ja akurat cos z niego dla siebie wynioslem i spoko. czemu dalem 9? na szczescie to nie byla hollywodzka produkcja z wszystkimi gwiazdami i budzetem 10 rocznego dochodu przecietnej republiki europejskiej, i moze nie zasluguje w 10 punktowej skali na wiecej w tym kontekscie ale ja oceniam wg swojego zdania i 10 sa dla mnie najlepszymi filmami jakie widzialem a 9 jednym z tych co mi zapadnie w pamieci na jakis czas

ps. wspolczuje tym sztywniakom co poswiecaja 1,5 h na ogladanie filmu i potem rozzaleni ze im sie nie podobal hahaha wspolczuje ale to nie moj problem ze marnuja sobie czas ...

ocenił(a) film na 10
kali01

Co za idiotyzm! Każdy ma prawo do własnego głosu, niektòrym film się podoba, a innym nie. Po co od razu krytykować?

ocenił(a) film na 10
kali01

Masakra... przecież to chore jak można dyskutować o gustach jest zasada, że o nich się nie dyskutuje. Wiadomo jak ktoś film ocenia a go nie obejrzał do końca, to niech nie wystawia oceny albo już wie, że tego nie obejrzy to stawia 1. Z tym się zgodzę, ale z tym co kto sobie we własnym rankingu ustawił na 10? To każdego odrębna sprawa. Ja stawiam 10 np. jeżeli czymś mnie film zainspiruje, wzruszy, zaciekawi i powiem, że niektórzy śmieją się z moich ocen. Jednak to są moje oceny. Oglądam różne gatunki i przyznaje się jestem do tyłu z niektórymi filmami, ale ocenianie kogoś na podstawie oceny, to cios poniżej pasa.

kali01

Przecież cały ranking i wszystkie filmy w filmwebie są w taki sposób oceniane - skoro kryterium jest więc wspólne, to Twoje powtarzane po rzeszy innych gadanie nie tłumaczy takiej, a nie innej oceny akurat dla tego filmu.

ocenił(a) film na 6
kali01

Dla mnie to też stanowczo za wysoka ocena. Film fajny, ale żaden kultowy czy "najgenialniejszy"

ocenił(a) film na 6
kali01

jak TU SIĘ W OGÓLE OCENIA REŻYSERIE?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones