PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443522}

Niewinna

The Other Man
5,6 8 059
ocen
5,6 10 1 8059
Niewinna
powrót do forum filmu Niewinna

Film jest naprawdę wciągający, dobrze zagrany, broni się psychologicznie i jest zaskakujący pod warunkiem, że nie czyta się opisu-spoilera z Filmwebu. Mnie się udało. Inaczej faktycznie umarłbym z nudów, a cała historia wydawałby się nieco komiczna. Całą fabułę buduje bowiem tajemnica, której rozwiązanie na końcu broni całości.
Autor opisu powinien raczej pisać ściągi dla maturzystów.

ocenił(a) film na 5
belmont33

Przepraszam, ale jaką tajemnicę masz na myśli??? Ja w tym filmie nie widziałam żadnej tajemnicy, która wyjaśnia się na końcu...

UWAGA SPOJLER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Bo chyba nie mówisz o tym, że Ralph był oszustem - tego akurat można się domyśleć już w momencie jak Peter przyłapał go w piwnicy.

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

śmierć żony oczywiscie . twórcy sugerują, ze go zostawiła, a dopiero na końcu okazuje się że umarła. Opis Filmwebu wszytsko pali - jeśli dobrze pamietam ten film

ocenił(a) film na 5
belmont33

Przepraszam, ale to chyba tylko Twoja interpretacja :) Ja oglądałam film ze znajomymi i od momentu, kiedy córka Petera powiedziała, że nie chce ubrań matki, chociaż są w jej rozmiarze, wszyscy zgodnie uznaliśmy, że Lisa nie żyje.
(Gdyby zostawiła męża, czy gdzieś wyjechała to raczej ubrania, telefon czy laptop zabrałaby ze sobą).

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Właśnie to nie było takie oczywiste z tymi ubraniami, bo w początkowej części filmu, kiedy Lisa była z Peterem w restauracji, powiedziała mu, że jeśli przestałaby go kochać, to odeszłaby tak jak stała, nie biorąc nic ze sobą. I przez tę scenę sądziłam, że spełniła swoją obietnicę/groźbę i po prostu odeszła.

ocenił(a) film na 5
belmont33

A opisu Filmwebu przed obejrzeniem filmu nie czytałam, bo z reguły tego nie robię - czasami opisy są zupełnie błędne albo właśnie zawierają jakieś elementy fabuły, które eliminują zaskoczenie podczas seansu :)
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
belmont33

tez tak to zrozumialam, ze ona odeszla a potem niespodzianka na koncu! (rowniez nie czytalam opisu)

ocenił(a) film na 6
belmont33

Tą "tajemnicą" była tylko okoliczność śmierci. Nie wiadomo było tylko jak umarła i kiedy. Myśle , że film sam w sobie jest dobry ze względu na aktorów którzy grają w filmie. Dla mnie Liam Neeson w każdym swoim filmie tworzy jakąś swoją własną aurę obok siebie i chyba dzięki niemu obejrzałam ten film do końca. Nie jest to zły film , ale jednoznacznie nie da się go ocenić. Ocena na filmwebie trochę zaniżona mysle , że spokojnie na 6 zasługuje :)

ocenił(a) film na 7
belmont33

Oj szlag by mnie trafił gdybym przeczytał opis przed seansem. Co za idiota do tego dopuścił?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones