PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692368}

Niezły Meksyk

Search Party
5,5 3 236
ocen
5,5 10 1 3236
Niezły Meksyk
powrót do forum filmu Niezły Meksyk

Siłowano się zrobić coś na wzór Kac Vegas, ale z kiepskimi aktorami wyszło po prostu bardzo kiepsko. Poza tym ile można wałkować ten sam temat na różne sposoby. Czarny gość udający Hiszpana wypadł chyba najgorzej spośród wszystkich. Zaśmiałem się może ze dwa razy i z niedowierzaniem patrzyłem jak można stworzyć coś tak kiepskiego.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

to gratuluję poczucia humoru

ocenił(a) film na 4
niespoziom

Tak, dzięki. Kiepskie, wtórne i banalne skecze i gagi nie każdego rozbawią. Szczycę się tym, że mam wyszukane i nie banalne poczucie humoru i dziękuję ci za wyrazy uznania.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Świetnie, to jeszcze raz gratuluje, a także ortografii

ocenił(a) film na 4
niespoziom

Nie zrozumiałem o co chodzi z tą ortografią, gdyż moja wypowiedź nie zawiera ani jednego błędu ortograficznego. Ale tak to już bywa, że ludzie, którzy nie mają nic do powiedzenia stają się małostkowi i rozgoryczeni tym, że nie potrafią lepiej się wysłowić, ani podjąć merytorycznej dyskusji.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Bedzie na mistrzach;D

ocenił(a) film na 4
niespoziom

"Bedzie"??? Co ty ze wsi? Piszę się będzie - ty walisz błędy ortograficzne i jeszcze nie wskazałeś, gdzie ja popełniłem taki błąd.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_Chv7nCYRKBk0UFV0dfiLGoiFkDCAgW7a.jp g

ocenił(a) film na 4
niespoziom

Tak dzięki. Szczycę się tym. że mam wyszukane i nie banalne poczucie humoru. Jestem wdzięczny za twoje uznanie. Pochlebia mi to, że większość osób oceniających ten film, wypowiada się w podobnym tonie jak ja. To daje nadzieję na to, że przyszłość świata nie będzie jednak spoczywać na barkach naćpanych gimbusów niezdolnych do samodzielnego myślenia, których bawią tylko żarty o fekaliach i rzygach.

ocenił(a) film na 4
cyfrowy_baron

http://sjp.pwn.pl/zasady/;629515

niebanalne...


Ale zgadzam się, że film bardzo taki sobie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones