PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431889}

Niezwykły dzień Panny Pettigrew

Miss Pettigrew Lives for a Day
7,5 13 568
ocen
7,5 10 1 13568
Niezwykły dzień Panny Pettigrew
powrót do forum filmu Niezwykły dzień Panny Pettigrew

Cudowna Amy

ocenił(a) film na 9

Jejku...Amy Adams w roli Delisii Lafosse jest tak niesamowita, że człowiek nie może oderwać oczu...Po prostu mistrzowska gra:))) Niesamowita:))) I ta scena gdy leży na tym futrze:DDDD

kubiku77

Ale za to Frances McDormand to słaby wybór.

ocenił(a) film na 9
10muza

Ale dlaczego? Przecież świetnie zagrała zahukaną, zapuszczoną starą pannę z przeszłością...

kubiku77

Niby wszystko się zgadza, ale po prostu nie jestem fanką Frances. Sama jej fizjonomia mnie drażni. Wierzę, że inna aktorka lepiej by wypadła w tej roli:)

ocenił(a) film na 9
10muza

Ja też nie przepadam za fizjonomią tej aktorki, ale akurat sposób w jaki zagrała w tym filmie pozwala mi jej wybaczyć. Spisała się nieziemsko!

10muza

Od kiedy o wartości aktora/aktorki świadczy jego/jej fizjonomia? Bez jaj...

ocenił(a) film na 7
10muza

Akurat mam zupełnie przeciwne zdanie. A Frances jest bardzo dobrą aktorką. Bardzo.
To też ogólnie ciekawa osoba.

kubiku77

Zgadzam się co do joty:-)

ocenił(a) film na 7
mariooks1945

3/4 wpisów na tym portalu, jakie wychodzą spod klawiatur wybitnych znawców kina, dotyczy tego , która jest śliczna , a która nie. Rozpacz w kratkę! Możebyście na Pudelka sie przeniesli państwo drodzy? Tu się pisze o walorach artystycznych dzieł, nie o buźkach artystów. :-(

justykob

"Możebyście na Pudelka się przenieśli państwo drodzy?" A może nie? Piszę jak mi się podoba i ty nie będziesz decydować, jak i o czym mam pisać. Nie podoba się-nie czytaj. Proste.

ocenił(a) film na 7
mariooks1945

Ciekawe jak wyliczyła te 3/4 ? ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones