PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010007}

Obcy: Romulus

Alien: Romulus
5 032
chce zobaczyć
Obcy: Romulus
powrót do forum filmu Obcy: Romulus

Grupa osób zachowujacych się jak imbecyle którzy wygrali Nagrodę Darwina po kilku bezsensownych wymianach zdań spotka obcego. Wszyscy zginą oprócz jednej osoby która będzie zapewne kobietą. Ktoś będzie cytowal poezję żeby nasycić dzieło artyzmem, gdzieś mignie malarstwo albo rzeźba renesansowa.
Scott tak doił franczyzę aż ją uśmiercił.

lansanity

To, że to będzie kobieta, to mało powiedziane.... ;)
Kobieta będzie ciemnoskóra, o odmiennej od wyznawanej przez katolików orientacji seksualnej. :)
Ekipa będzie się składać z przedstawicieli wszelkich możliwych grup etnicznych.
Będzie ich niemało, bo, oprócz tych, którzy na przeróżne sposoby zostaną dopadnięci przez obcego, co najmniej dwójka zginie razem, przynajmniej jedna osoba zginie ale nie bezpośrednio przez ksenomorfa.....
A największym zaskoczeniem będzie, że obcy to tak na prawdę wytworzony sztucznie android.... :))

kunach23

Nie wiedziałem że orientację seksualną się wyznaje, nie miałem też pojęcia że przynależność do innej grupy etnicznej, to jednak sensacja. 

kunach23

No i dobrze, czasy białego hetero gwałciciela sie już skończyły,

Ffulla5667

Za to nadeszły czasy pedofilskich zwyroli.

Buker7

Kosicół katolicki wreszcie podjął ten temat i zwyrole są z niego usuwani. Ale to dzięki nieprzejdenanej postawie społeczeństwa. Sami z siebie by nic nie zrobili.

Ffulla5667

Dobrze wiesz że nie o kościółek chodzi

Buker7

a ty dobrze wiesz, że w obrzydliwy sposób manipulujesz.

Ffulla5667

Nie. Mówi Ci coś nazwisko Jeffrey Epstein? To tylko wierzchołek góry lodowej. Ale wiadomo - dalej wygodniej jest naparzać w książulków bo to takie modne i fajne. I w TVN to pokażą. A lada chwila się okaże że większość ludzi z establishmentu to pedo.  

Buker7

Naoglądałeś się tego Quanona, czy jak mu tam :D Get a real life LOL

Ffulla5667

No właśnie nie, bo główne media zachodnie o tym trąbiły. A tego typu narracje którą Ty prowadzisz to wiadomo jacy ludzie to robią :) Trzeba bronić swoich

Ffulla5667

Przecież najwięcej pedofilii jest w strukturach lgbt.

ziutek11113

Oj prawicowy pajacu, za dużo Qanona sie naoglądałeś.

Ffulla5667

jakie zwyrole? co ty homofob jesteś? potępiasz zwolenników lgbtq w kościele? fuj, nieładnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheBadGoodAndUgly

Cos chyba ci sie przysńiło :D

TheBadGoodAndUgly

Dokładnie, nie ma co gadać z tępym lewakiem który robi dziwke z logiki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ffulla5667

zapomniałeś wziąć swoje psychotropy lewaku XD

Ffulla5667

"No i dobrze, czasy białego hetero gwałciciela sie już skończyły," HAHAH MÓWISZ O SOBIE? GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI GWAŁCICELKU XD

lansanity

film sie zacznie od koncowej sceny z filmu Marvels

lansanity

przeciez rezyseruje kto inny czy czegos nie wiem

lansanity

Scott nie "zrobił tego". Nie on jest reżyserem, nie on napisał scenariusz. O czym ty bredzisz?

Resvain

Czemu bredzi? Dobrze napisał i to 5 miesięcy temu.

inzynier6pl

Nie, nie napisał dobrze, bo - jak już napisałem - Scott nie robi tego filmu. Reżyserem jest Fede Alvarez.

Resvain

Ale jest producentem i z fabułą trafił.

inzynier6pl

Tak, jest producentem, czyli współfinansuje projekt. Nie jest to jednoznaczne z tym, że podejmuje jakiekolwiek artystyczne decyzje.

Resvain

Dokładnie. Tak samo można by powiedzieć o zaangażowaniu Jamesa Camerona w ostatnią cześć Terminatora: Dark Fate. Zaangażowanie: 0

lansanity

"Scott tak doił franczyzę aż ją uśmiercił." - nic dodac nic ujac

lansanity

nie bądź taką pesymistką ! zobacz, to mój 1 post od 15lat odkąd tu jestem (to można sprawdzić) więc nie NIE WIESZ KIEDY OBCY ZJE TWÓJ MÓZG jak pójdziesz sisiać w nocy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones