PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839289}

Obcy pasażer

Shadow in the Cloud
4,5 2 491
ocen
4,5 10 1 2491
Obcy pasażer
powrót do forum filmu Obcy pasażer

Pierwsze 30 min zainteresowało mnie.. nie powiem.. bo naprawdę byłem zainteresowany dalszym biegiem wydarzeń. Wszystko zakończyło się w momencie irracjonalnych wydarzeń pokazujących jak to słodka Grace Moretz (swoją drogą naprawdę śliczna dziewyczyna) z siłą i odwagą Sylwestra Stallone i JCVD'a wydostaje się z wieżyczki strzelniczej i zaczyna łazić po statku jak ten szczur(kto go w ogóle zaprosił na casting do tego filmu?! Auuu!) , którego nikt pochodzenia i rasy niestety nie uraczy.. (swoją drogą nie mogę się doczekać części drugiej jak dziecko będzie już w wieku mamusi) emisje filmu będą odrazu puszczane w tv puls.

ocenił(a) film na 8
kebsowne

Przeciez to byla jedna z najlepszych scen filmu! Jezeli oczekiwales realizmu i praw fizyki od filmu ktorego glownym tematem jest złośliwy chochlik aka gremlin na pokładzie samolotu - a więc gatunek fantastyka to gratuluje, obawiam się że jednak pomyliłeś konwencje. Odpal sobie Dunkierke na pocieszenie moze sie lepiej poczujesz.

miko1980

no nie do końca się zgodzę. konwencja konwencją, ale film jest osadzony w rzeczywistym otoczeniu (ba, jeszcze dodatkowo w kontekście historycznym) a nie jakimś fikuśnym alter świecie, także jakieś podstawowe zasady fizyki by się przydały.

ocenił(a) film na 3
ManBehindTheMist

ManBehind! Fajnie, że ktoś nie żyje w równoległej rzeczywistości! Dzięki!

ocenił(a) film na 2
kebsowne

Ta scena z chodzeniem po samolocie w trakcie lotu była beznadziejna, fatalnie wykluczowany green screen, podmuch wiatru jakby prawie nie istniał, generalnie twoja opinia @miko1980 zachęciła mnie do tego filmu i postanowiłem dać mu szansę i o ile na początku film zdawał się mieć potencjał tak po 30 minutach poziom zaczął drastycznie spadać. Jeszcze ta końcówka... Skończyłem film z myślą, ku*** oddajcie mi moją godzinę życia xD

ocenił(a) film na 8
mikikulesza

Lubię czasem poczytać dyskusje "znafcuf fimuf".
Rozumiem, że wszystkim Gwiezdnym Wojnom dajesz jedną gwiazdkę, i wszystkim Matrixom, tak samo.

ocenił(a) film na 2
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
ManBehindTheMist

"jakieś podstawowe zasady fizyki by się przydały." Może nie mieli pod ręką.

ocenił(a) film na 3
kebsowne

Co to jest? Obejrzałem to coś z wielkim znakiem zapytania nad głową. covid naprawde uderzył w hollywood skoro tacy aktorzy, godzą sie na takie filmy...

ocenił(a) film na 8
Gandzia29

Przepraszam, ale czy zauważyłeś, że producentem tego filmu jest, tu cytuję ze strony firmy, która ten film wyprodukowała: "Four Knights Film is a multi-award-winning production company based in Aotearoa New Zealand, headed up by Tom Hern and James Napier Robertson. "?

ocenił(a) film na 3
montequz

można przesadzać ale co za dużo to nie zdrowo

ocenił(a) film na 8
grzes1962

Nie rozumiem, co znaczy "przesadzać". I co, w przypadku tego filmu, znaczy "przesadzać"?

ocenił(a) film na 3
montequz

wszystko akurat. Spoko może być i Nowa Zelandia, nie zmienia to faktu ze jakaś masakra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones