PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110795}

Obrońca

Tom yum goong
7,3 9 340
ocen
7,3 10 1 9340
Obrońca
powrót do forum filmu Obrońca

co z premierą w Polsce? skoro taki dobry film (wnioskuje z waszych wypowiedzi i zwiastunu wyglądał super) to dlaczego nie ma mowy o premirze w Polsce?

ADAMUS

Teraz idą lepsze dobre czasy. Macie wracać do dzieł Sienkiewicza a nie do takich dennych pogańskich fabuł. Jest nowy minister, on popilnuje, by takie barbarzyństwo nie było rozpowszechnione. Do patriotyzmu, do patriotyzmu, ludzie.

ocenił(a) film na 10
Pheter

Niestety takie filmy które w kinie by sie chcetnie obejrzało...takie filmy gdzie fabuła nie gra pierwszorzednej roli...takie filmy gdzie sie poprostu duzo i konkretnie dzieje czesto nie trafiają do Polskich kin :/ ehh niestety trzeba sie zaopatrywac wtedy w takie filmy w inny sposób...czekac az wyjdą na DVD np :/ Ja obejrzałem ten film i jest moim zdaniem zajebisty bo walki są naprawde konkretne i realne...to w głownej mierze zasługa głownego bohatera który wymiata :D

ocenił(a) film na 7
czolo_wariat

ja juz nie czekam ,az ten film na wyjdzie w polsce na dvd!! Kupilem go w Niemczech!!Mam go w idelnej kopi,w pieknym wydaniu,tyle,ze po niemiecku!! Tak czy tak w tymfilmie nie wiele mówia ,a najwazniejsze sa walki!! Pozdrawiam michael_84@o2.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones