PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110795}

Obrońca

Tom yum goong
7,3 9 336
ocen
7,3 10 1 9336
Obrońca
powrót do forum filmu Obrońca

zwrocie uwage ze gosc w tym filmie rozpierdala 40kartekow i wyzchodzi z tej bojki troszke po obijany niezla bjaka hahaha

segal

Ciekawa prowokacja.... Oceniasz na 1 klasyk jakim jest film "Siedem" a dajesz 10-ke takiej szmirze jak 2012? Wyjdz. Aha... co do tego ze lekko poobijany wychodzi z walki to twoj "idol" Segal tez raczej lomotu w filmach nie dostaje i rozpierdala wszystkich jedna reka bedac np. kucharzem w Liberatorze 2? o,o

użytkownik usunięty
segal

pewnie, ze to nie jest karate debilu ciapciakowaty - Muay Thai (poczytaj o tym).
poza tym proponuje siegnac po slownik. ach te dzieci na forum...

ocenił(a) film na 6
segal

tylko że Steven Segal w każdym filmie nie rozpierdala od razu w kilku sekundach 40 przeciwników swoich bo każdej scenie ma 2 dwóch lub 4 przeciwników do każdej walki a nie tak tutaj że gość w jednej scenie rozpierdala od 40 w kilku sekundach hahaha

użytkownik usunięty
segal

bo moze jest lepszy. on rowniez walczy z 2-4 przeciwnikami na raz. reszta z tych 40 czeka na swoja kolej.

ocenił(a) film na 10

dokładnie jest 40 a się leja ponad 10 minut to chyba nie rozwala 40 w parę sekund a pozatym oni byli w rolkach ja pierdole moja babcia by ich rozwalila nie no zartuje ale Tony Jaa by 1000 takich pedałow na rolkach rozwalil :) A jak wchodził po schodach to napierdalal po 2-4 a nie 40 ...

segal

Nie dość, że się nie znasz, to na domiar złego jesteś głupi. Argumenty, którymi nas raczysz są tak smutne, jak twój gust filmowy.

ocenił(a) film na 8
springerok

Warto się najpierw dokształcić o czym jest film.O jakiej sztuce walki, o możliwościach muay thai.O tym co potrafi aktor, który rozpierdala tych 40. Potem krytykować "karate" mongole.

WladcaSwiata

Jeżeli chcecie kogos pouczac to najpierw sami poczytajcie.Ta sztuka walki to Muay Boran !!!

ocenił(a) film na 8
freeM

Mi się film podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones