PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290802}

Ocean's 13

Ocean's Thirteen
7,2 134 787
ocen
7,2 10 1 134787
5,8 16
ocen krytyków
Ocean's 13
powrót do forum filmu Ocean's 13

Nie oglądałem tego filmu i postanowiłem przeczytać opis oraz komentarze. Po przeczytaniu komentarzy mało brakowało i nie obejrzałbym tego filmu, jednak z uwagi na brak zajęć postanowiłem zobaczyć i co? ŚWIETNY poziomem nie odchodzi aż tak bardzo od poprzednich części czasami wydaje mi sie, ze komentujący wogóle nie oglądają filmów które oceniają

ocenił(a) film na 7
baza1000

Mam to samo wrażenie

ocenił(a) film na 6
baza1000

Komentarzy się nie czyta, bo są pełne spojlerów. To najlepsza droga, aby popsuć sobie oglądanie filmu.
Swoją drogą, nie czytam nawet opisów :) Te potrafią podobnie popsuć film.

ocenił(a) film na 7
acidity

Dokładnie bez czytania komentarzy i opisów ogląda się film o wiele lepiej po przeczytaniu np. opisu film najprawdopodobniej cie nie zaskoczy najlepszym przykładem może być film "Od zmierzchu do świtu" gdybym przeczytał opis filmu to nie byłbym tak mile zaskoczony jak wtedy byłem (to były piękne czasy za małolata kiedy nie każdy miał internet i ja go nie miałem co powodowało że wiele rzeczy sprawiało mi większą frajde niż teraz),bo pewnie po przeczytaniu wiedziałbym o co chodzi w filmie i jaki to gatunek a tak myślałem że to film akcji. Chodź jednak ostatnio uległem temu że czytam opis i czasem opinie na temat filmu przed jego oglądnięciem ale nie zmienia to tego że film i tak potem oglądam.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
baza1000

Też mam czasem takie wrażenie,chodź wiadomo że każdy ma inny gust i wiadomo też że większą ochotę masz na założenie tematu gdy film cie nie urzeka niż gdy jest na odwrót.Pozdro

ocenił(a) film na 7
baza1000

mam to samo wrażenie .

ocenił(a) film na 5
baza1000

Poprzednie dwie części były swietne, a tj nie daję rady

ocenił(a) film na 7
baza1000

Dobra część przede wszystkim odstaje zaskoczeniem od poprzednich. Łatwo przewidzieć co się stanie ale i tak świetnie i przyjemnie się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones