PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757444}
6,4 78 286
ocen
6,4 10 1 78286
5,4 25
ocen krytyków
Ocean's 8
powrót do forum filmu Ocean's 8

Żeńskie Ocean Eleven,Żeńscy Pogromcy Duchów...
Czekam na Matkę Chrzestną

Enchateau

Kłótnia z idiotą jest jak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury,nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej.

albireo21

Pudło!
W tym przypadku nie było ani żadnej szachownicy, ani żadnej gry. Wciąłeś się w dyskusję między mną, a Koch96 pisząc jakieś żałosne docinki o wychodzeniu na dwór i smutnych fantazji jakie to moje posty to bzdury. Ale nie zadałeś sobie ani krztyny trudu, by spróbować z nimi polemizować, wykazać czarno na białym ,że się mylę ;D To nie, wyskakujesz, mówisz "haha debil" i wychodzisz xD Stwierdzam, że jesteś tchórzliwy albo głupi, bo nie wiadomo, czy boisz się podjąć dyskusję, czy po prostu nie masz argumentów. Why no both?

Enchateau

Prawdę mówiąc ... jesteś głupi jak baba,która ci pęp ucięła.
Lubię patrzeć jak takie tumany jak ty się miotają :D:D:D
Więcej dystansu do siebie pieniaczu.

ocenił(a) film na 6
Koch96

"TAK dla filmów z silną kobiecą rolą
NIE dla filmów z odzysku, przerobionych pod kobiece role"
Zdecydowanie!!!!

ocenił(a) film na 5
Koch96

Masz rację. Dlaczego powstała gra Tomb Rider? Nie dlatego aby dziewczynki też zaczęły grać w gry komputerowe, nie dlatego aby zamanifestować rolę kobiet w społeczeństwie. Powstała dlatego, że dla chłopaka możliwość STEROWANIA atrakcyjną, cytatą laską to czysta przyjemność. Podświadoma, 'perwersyjna', czysta przyjemność! I poszło! Kasa zaczęła się lać.
Te filmy to to samo. A co lepsze, kobiety się na to godzą, akceptują to, choć świadomie tego nie przyznają. I kasy leje się jeszcze więcej. No bo jak tu kobieta miałaby nie być zainteresowana 'kobiecym' filmem. A przecież dla faceta patrzenie jak kobieta robi to co powinien robić facet to sama przyjemność. Na przykład: facet na motorze to jest interesujące. No bo motor itd., ale pojawia się zazdrość, zwłaszcza gdy facet jest atrakcyjny. Ale kobieta na motorze, zwłaszcza atrakcyjna to jest dopiero coś. Wyobrażamy sobie, że to nasz (mój) motor i moja kobieta, w przeciwieństwie do motoru tego faceta i pewnie jeszcze jakiejś atrakcyjnej kobiety, która na niego poleci, a której nie widać.

Koch96

https://www.filmweb.pl/film/Reservoir+Cats-2011-687123

Byla zenska wersja filmu Tarantino XD

ocenił(a) film na 5
Koch96

Bo to lakie 'leczenie' kompleksow...

Ludi_filmaniak

Miejmy nadzieję że to filmy nie zmierzają w tą stronę

Nova67

Czekam na "Indiankę Jones" "Terminatorkę" "Władczynię pierścieni" "Dwanaście gniewnych kobiet" ...
Kino zmierza w złym kierunku.

piotral_2

Niestety

piotral_2

Terminatorka była w Terminator 3. ;D

ocenił(a) film na 6
Nova67

Oj zmierzają.

ocenił(a) film na 5
Ludi_filmaniak

Papieża w filmach również powinna w przyszłości grać kobieta. No i kto się w końcu weźmie za tego Kopernika co przecież również była kobietą?

albatron

Papieża już zagrała kobieta. ;-) W "Papieżycy Joannie" wystąpiła w tej roli Johanna Wokalek.
http://www.filmweb.pl/film/Papie%C5%BCyca+Joanna-2009-382373

kwadracik

papieżyca Joanna to nie "nowoczesność"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Papieżyca_Joanna
ale średniowieczna ustna legenda ludu rzymskiego

Wladca_Piersicieni

Co to ma do rzeczy?
Temat dotyczył współczesnej feminizacji świata.
A tu się okazuje, że sprawa to nie nowa i w literaturze i filmie wielokrotnie wykorzystywana. :P

Ludi_filmaniak

Skoro Bonda ma grać czarnoskóry Idris Elba (którego bardzo lubię) to czemu by nie pójść dalej w rewolucjach?

ocenił(a) film na 5
Jimbo88

Bonda nie ma grać Elba, to zwykłe ploty. Też lubię tego aktora, ale to byłoby kompletne przegięcie, a nie rewolucja. Na tej samej zasadzie co poniektórzy widzą w tej roli... Gillian Anderson - którą również bardzo lubię i cenię, a mimo tego, to aż mną trzęsie od takich chorych pomysłów.

Jimbo88

Rowan Atkinson się bardziej nada.

Ludi_filmaniak

"Dobra, zła i o pięknej osobowości"

Sixpac

Raczej " Dobra , wyzwolona i o piękniej osobowości

Sixpac

"Dobra, zła i z penisem"

Ludi_filmaniak

To jeszcze powinno być :
- Egzorcystka
- Robina Roy
- Suki Wojny
- Córki anarchii :D
- Siódma Córka
- Conana Niszczycielka
Można by jeszcze wiele tytułów przerobić :)

Ludi_filmaniak

Wściekłe Suki by były genialne

Filmquirer

No i nietrudno wyobrazić sobie dzieło Tarantino z takimi wściekłymi sukami w rolach głównych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ludi_filmaniak

"Bella Mafia" można zaliczyć do tego. :)

butryk_2

miałam to samo napisać :-) Bella Mafia!

butryk_2

Ja nie doczytałem do końca i wcześniej już dodałem Bella mafia :)

Ludi_filmaniak

Będzie jeszcze żeński spin-off 21 jump street

Ludi_filmaniak

Właśnie sprawdziłam na IMDB same celebrytki/ci tam wystąpią a wśród nich Kardashianki :D

Ludi_filmaniak

w zwierzogrodzie była scena z "matką chrzestną"

ocenił(a) film na 5
Ludi_filmaniak

Nie mam nic przeciwko temu filmowi ,jeśli bedzie zrobiony dobrze i zabawnie ,nie jak Ghostsuckers

ocenił(a) film na 6
Danio31b

Film sam w sobie może być niezły tylko denerwuję mnie to podpinanie pod inne filmy. Mogliby zrobić po prostu niezależny film w stylu Ocean'11

Ludi_filmaniak

Dość późno reaguję, ale jest to możliwe - Griselda Blanco... ;)

Ludi_filmaniak

Dorzucił bym jeszcze "Kobietę z blizną".

Ludi_filmaniak

Moze by bylo spoko ale gowniana obsada sie szykuje kardaszianki? Rihana? Jakas awwwawwa czy jakos tak, banan z gownianego zespolu. Co jeszcze wymysla hmm? Constantinka, Punisherka, Mechaniczka, kapitan Jenna Sparrow? Katia sama w domu? Roksana Balboa? F*#k

Ludi_filmaniak

Nie wierzę, że tak wam wszystkim przeszkadzają kobiety w filmach. To smutne.

ocenił(a) film na 6
AnUnfinishedLife

Przeszkadzają mi żeńskie wersję znanych filmów, a nie kobiety w filmach.

Ludi_filmaniak

Ludi, przecież to nie jest żeńska wersja tego filmu, tylko inna historia utrzymana w tej samej, dobrze sprzedającej się konwencji.
Lekkiej, rozrywkowej, zabawnej.

Wkurzanie się na to, że tym razem kobiety będą na pierwszym planie, chyba nawet nie ma sensu. Toż to tylko (będzie i była) mainstreamowe propozycja dla mas.

A tak btw: Ocean 11 z 2001, było remakiem tegoż samego filmu z lat 60’. Więc to dopiero ‚ta sama’ historia.

bomis13

Tu nie chodzi o kobiety tylko o brak sensu. I gdyby zrobiono w drugą stronę to byłoby równie głupie - gdyby nakręcono remake "Oszukanej", w której zamiast matki szukającej syna byłby ojciec to narzekanie byłoby równie duże.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ludi_filmaniak

Brakuje jeszcze Drużyny Pierścienia w żeńskiej wersji.

Ludi_filmaniak

Juz widze te oceny wybitnych krytyków: ,,FILM ROKU" ,,WSPANIAŁY" ,,COŚ NIEBYWAŁEGO". Następnie takie 2/10 od reszty społeczeństwa. ALE film wspaniały, robimy więcej.

Ludi_filmaniak

mowisz masz:

Kokainowa matka chrzestna (2017) TV
Cocaine Godmother

Ludi_filmaniak

Ta żeńska wersja ,,Pogromców" się nie udała. Zobaczymy co będzie z żeńską wersją ,,Oceana" 8 VI. Przewidują, że zarobi na otwarciu 45 mln. Choć inni są sceptyczniejsi i twierdzą, że będzie 30 mln. Żeby jeszcze nie było że ani, ani, że obydwie wersje są mylne. I będzie np. 10 mln.

Ludi_filmaniak

https://www.imdb.com/title/tt0125973/

Ludi_filmaniak

Ja myślę że "Gladiatorka" to bardzo odważny pomysł. Taki wiecie, kontrowersyjny.

ocenił(a) film na 8
Ludi_filmaniak

Wiesz bez sensu to co piszesz, a dlaczego, ano dlatego iż wiadomo że film Oceans 8 będzie niejako kopią Oceans 11. Co z tego dla mnie fajnie się to oglądało i oceniam film wysoko nie dlatego że grały tam lubiane przeze mnie aktorki, ale dlatego, że czasem fajnie oglądnąć coś co jest poprostu zabawne i tylko dla rozrywki i nie zmusza cie do myślenia o nicości tego świata. Mnie osobiście film się podobał jak i wszystkie poprzednie częsci Ocean's. Nie jest to wybitne kino ale dobrze sie ogląda i czasem człowiek potrzebuje odetchnąć przy takim filmie. Dlatego czy z facetami czy z babami Oceans mi odpowiada.

Żale na temat kręcenia żeńskich wersji wymienionych filmów są śmieszne bo naprawde powstaje tyle gorszych filmów niż żenskie Ghostbusters że sorry.

Ludi_filmaniak

Czekam na film o "premierce" Anglii Winsty Churchill, albo Spin-off dla Iniemamocnych (w oryginale jest wyraźnie widoczna męskich postaci, poza tym tytuł) pod tytułem "Iniemamocne".
Potem będziemy podziwiać takie filmy jak "Smerfetki" (wait to już było)
"Niezniszczalne"
"Woman of steel"
"Hanna Solo"
"Zaplątane"(Roszpunka poznaje swoją siostrę, w której się zakochuje)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones