PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=356184}

Ogrody Jesieni

Jardins en automne
6,2 234
oceny
6,2 10 1 234
Ogrody Jesieni
powrót do forum filmu Ogrody Jesieni

Rzadko kieruje się opiniami znawców kina (chyba film recenzuje Pan Maciejewski:), ale przyznam, ze tym razem sześć gwiazdek w "Filmie" mnie zaintrygowało...

madison_2

Dostał aż sześć? No to nieźle,aż nie chcę mi się wierzyć, bo na imdb ocena to zaledwie 5,9/10, a miesięcznik "Film" coś ostatnio niestety w mojej opini podupada na jakości pod względem oceniania( 4 gwiazdki na 6 dal "Jestem Legendą" oraz tyle samo dla "Najpierw strzelaj, albo zwiedzaj" ?).

Edward_Nozycoreki

No i tu się z Tobą muszę zgodzic... były też trzy gwiazdki dla takiego "arcydzieła" jak "Moja dziewczyna wychodzi za mąż"... Moim zdaniem "Film" jako pismo dla miłośników kina powinno próbować kreować gusta widzów i zachęcać do oglądania pozycji bardziej ambitnych niż komedie romantyczne, ale podobno o gustach się nie dyskutuje;) A co do "Ogrodów jesieni" to miałam już okazje obejrzeć i muszę powiedzieć, że sie nie zawiodłam. Ciepła i błyskotliwa historia o tym ile radości można czerpac z pozornie zwyczajnego życia. Polecam!

ocenił(a) film na 8
madison_2

Bardzo lubię kino Otara Iosselianiego i mam nadzieję, że także i jego najnowszy film okaże się bardzo dobry. Po jego poprzednich produkcjach można powiedzieć w ciemno, że pan Darek Arest z "FILMU" nie popełnił gafy nagradzając ten obraz 6-oma gwiazdkami. Czekam z niecierpliwością na premierę w Szczecińskim "Pionierze" :D

ocenił(a) film na 5
czester

Ja dałem 5/10, nieco się zawiodłem. Ot, niezbyt ciekawa historyjka o ministrze, który stracił posadę. Jak na komedię mało zabawna i mało inteligentna. Nie wiem, skąd te 6 gwiazdek w "Filmie".

ocenił(a) film na 5
Panoptikon

zgadzam się... film był dla mnie dużym rozczarowaniem. Sobolewski w GW pisał o nim całkiem ładnie, a tu proszę. z seansu, na któym byłam, dwie osoby wyszły w czasie projekcji, większość pozostalych wierciła się w fotelach, a chłooak przezde mną zasnął.
film wydał mi się zbyt powolny, humor zbyt oczywisty i chwilami przyciężkawy. ale nic to, teraz czas na "4 noce z Anną" :)

ocenił(a) film na 5
Tissaia

Z francuskich komedii o wiele lepiej moim zdaniem wypadła niedawna "Jeszcze dalej niż północ".

Panoptikon

5/10 typowa opowieść, dosyć słabo zaznaczone przesłanie które można wysnuć z każdej opowieści.. ciesz się życiem.. .czyli kobiety wino i śpiew.

ocenił(a) film na 5
Panoptikon

zdecydowanie! na "Jeszcze dalej..." śmiałam się tak bardzo, że rozbolał mnie brzuch, a z oczu spłynął makijaż ;) Danny Boon rządzi, hej!

Edward_Nozycoreki

no cóż jednak cieżko ucelować w gusta ale co do najpierw strzelaj potem
zwiedzaj to sie nie rozczarowałam, naprawde dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones