PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610248}
3,7 1 429
ocen
3,7 10 1 1429
Operacja Sofia
powrót do forum filmu Operacja Sofia

równie żenująco słabego gniota, pozbawionego wszelkiego sensu. Czy reżyser naprawdę ma
widzów za takich samych kretynów jak jego bohaterowie, którzy nie widzą, że to ta sama kobieta?
To jak w polskim filmie-jak Przybylska przylepi wąsy i założy garnitur, to od razu wszyscy w około
biorą ją za faceta...żenada.

eltoro10000

No dokładnie, to było trochę debilne, ja już na samym poczatku zauwazylem, ze nauczycielka, tancerka i zawodowa zabójczyni to ta sama kobieta, a doświadczony psychoterapeuta i były agent FBI w ogole sie nie z czaili, ze to ta samo osoba. Troche mi to przypomina clarka kenta, który zdejmuje okulary i już jest Supermanem nie do poznania :) A tak w ogole podczas gdy Ursula tanczyla to coś jej tatuaż zniknął.

ocenił(a) film na 3
Pijany_Mistrz

To że ta sama osoba to chyba jasne. A tak sie składa ze ten psychoterapeuta był jednym z jej prowadzących. Panie spostrzegawczy ;)

eltoro10000

A mnie zastanawia jak kaseta VHS wrzucona do zupy moze sie zapalic :D

mikemechanix

Tylko jeśli zupa jest bardzo pikantna...

ocenił(a) film na 2
mikemechanix

bo ta zupa byla za slona....

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

Skusiłem się na ten film ze względu na aktorów Slatera i Sutherlanda , co prawda o tym drugim już od dawna mam przekonanie , że bierze role typowo dla kasy , jak leci , za to Slater ma u mnie taryfę ulgową za " Imię Róży " ... Ale to nie wystarczyło , bo autorzy filmu nie szanują widza . Jeśli to miał być pastisz filmów typu " Nikita " lub " Bourne " , to tego przymrużenia oka nie było widać ... Raczej chcieli "na poważnie" , a wyszło jak wyszło ...

jjarek_filmweb

Imię Róży było świetne, ale to było ponad ćwierć wieku temu, a on od bardzo dawna nie zagrał w żadnym przyzwoitym filmie...
O Sutherlandzie szkoda gadać. Jego dobre role skończyły się w latach 70 tych. Złoto dla zuchwałych, Klute, Parszywa dwunastka, Dzień szarańczy, Igła...to było KINO! A później już było tylko gorzej...

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

Co racja , to racja !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones