PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851366}

Opiekunka: Demoniczna królowa

The Babysitter: Killer Queen
5,3 13 121
ocen
5,3 10 1 13121
3,8 6
ocen krytyków
Opiekunka: Demoniczna królowa
powrót do forum filmu Opiekunka: Demoniczna królowa

Należę do osób kumatych ale powiedzcie mi proszę, z kim w końcu miała wypadek za dzieciaka ukochana głownego bohatera? Z rodzicami czy z nianią? Najpierw było pokazane, że z rodzicami a później, że z nianią. Niby ten sam wypadek ale z innymi osobami. Jak z nianią to wyjaśniałoby, dlaczego opiekunka przeszła na złą stronę (chciała "wskrzesić" małą), jednak ukochana Cole'a sama powiedziała, że miała wypadek z rodzicami. Jeszcze było pokazane, że siedziała z opiekunką w samochodzie. Myślałam, że może tylko rodzice wrócili się po tego króliczka a niania jechała z małą w jednym aucie. Nie pasuje mi natomiast zderzenie samochodów. Nie te kierunki. WTF?

ocenił(a) film na 7
aguska_a27

Z tego co skumałem to: Alicja z Opiekunką Bee gdzieś jechały ale mała zapominała króliczka więc zawróciły w stronę domu. Czy to dziewczyny wjechały w samochód rodziców czy odwrotnie - nie ważne, rodzice zginęli, mała Ala została cieżko ranna więc Bee poświęciła się i zawarła pakt z diabłem aby uratować dziewczynkę.

ocenił(a) film na 3
Ageha

Aaaa to widzisz. Pierwsza retrospekcja pokazywala, jakby dziewczynka jechala z rodzicami wlasnie, a pozniej jak opiekunka opowiadala, jak sie zaczela jej "zla" droga, to byla druga retrospekcja ukazujaca dziewczynke jadaca z opiekunka.

ocenił(a) film na 6
aguska_a27

Pierwsza retrospekcja była z punktu widzenia chłopaka - tak wyobrażał sobie to Cee (Alicja powiedziała mu pierw, że to z rodzicami była w samochodzie, nie że byli oni w innym, więc nie wiedział jak było naprawdę). Druga natomiast była wyjaśnieniem i punktem widzenia dziewczyny, dlatego była tam Bee.

ocenił(a) film na 3
vashappenin

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones