PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8400}

Opowieść podręcznej

The Handmaid's Tale
6,0 3 580
ocen
6,0 10 1 3580
5,5 4
oceny krytyków
Opowieść podręcznej
powrót do forum filmu Opowieść podręcznej

I to we wczesnej podstawowce - dlatego zostal mi jakis uraz psychiczny :P do dzisiaj zastanawialam sie co to jest za film... bylam strasznie ciekawa dalszych losow bohaterow, poniewaz skonczylam ogladanie, kiedy juz sie prawie cala trzeslam z przerazenia :P mala bylam i glupia ;-)

Lady_Ilonka

no nie dziwię się...Ja filmu nie ogladałam, ale za to czytałam książkę, też w podstawówce i była naprawdę wstrząsająca...Chciałam obejrzeć ten film, bo widziałam, że byl niedawno na regionalnej, ale dość późno, no i nie chciałam żeby rodzice zobaczyli co oglądam;)

Lady_Ilonka

moge powiedziec to samo o sobie :) ogldalam go w podstawowce ale dokladnie pamietam kazda scene :) niesamowity :)

ocenił(a) film na 3
Nimfa

pierwszy raz oglądałam dziś, niestety film się nie broni w 2010, pominąwszy komórkowe telefony wielkości cegieł, brak podstawowej wiedzy o problemie płodności, i o religii (pozdrowienia przy śniadaniu: niech będzie błogosławiony owoc, to jakaś kpina)

ocenił(a) film na 7
Pani_Blue

Myślę, że film - podobnie jak i książka - bronią się mimo upływu lat. Polecam książkę. Wtedy "Niech będzie błogosławiony owoc" nie wyda ci się takie zabawne...

ocenił(a) film na 7
Pani_Blue

Swoją drogą, nie rozumiem, co masz na myśli, pisząc o "braku podstawowej wiedzy o problemie płodności i o religii". Fajnie by było, gdybyś to wyjaśniła - choć małe są na to szanse po dwóch latach... No i co mają do sensu filmu i jego wartości "telefony komórkowe wielkości cegieł"...?

ocenił(a) film na 8
Nimfa

Witaj, myślę, że ten film jest dla osób dorosłych i myślących. Oglądałaś ten film będąc w wieku zbyt młodym, by zrozumieć dramaturgię i koszmar totalitaryzmu, ale wierzę, że film zrobił na Tobie wrażenie. Gdybys była zainteresowana, to mam ten film na dvd z lektorem.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Ale w sumie to lepiej sięgnąć po książkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones