PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32478}

Ostatni smok: Nowy początek

Dragonheart: A New Beginning
5,4 1 933
oceny
5,4 10 1 1933
Ostatni smok: Nowy początek
powrót do forum filmu Ostatni smok: Nowy początek

...w tym roku wychodzi III część. (Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse)

steamlad_96

"dla dobitki..." Nie widziałeś i krytykujesz! Ja liczę na fajny film. Widziałem parę clipów na stronie filmu i zapowiada się dobrze. Z efektami też nie przesadzą - to już widać. Jedyne co może zabić ten film to kiepski scenariusz, ale liczę że wszystko będzie ok.

adidos09

Oby efekty były na tym poziomie co pierwsza część.
Jak na tamte lata były one wspaniałe. Ale miejmy nadzieję, że będzie lepszy scenariusz niż w poprzedniej ;)

Nie chcę porównywać, ale znalezienie smoczego jaja kojarzy się z Eragonem (chociaż muszę porównać lata powstania II części Ostatniego Smoka i książki).

Też już widziałam kilka scen. Zabawna była scena z (bodajże) pierwszą rozmową ze smokiem.XD

steamlad_96

Owszem ten dialog był ok. Co do jaj - fakt trochę kojarzy się z "Eragonem". Mi osobiście inna scena z "Dragonheart 3" bardzo przypomina pierwsze spotkanie Czkawki i Szczerbatka z "Jak wytresować smoka".

adidos09

Dokładnie!XD
Ogólnie mówiąc, miejmy nadzieję, że go nie zmaszczą. Trzeba trzymać kciuki za tą produkcję.
Przydałaby się choć mała pomoc Roba Cohena.

steamlad_96

Popieram.

ocenił(a) film na 7
steamlad_96

Trójka też byłby dobra jako osobny film, bo fabuła mi się podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones