PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32478}

Ostatni smok: Nowy początek

Dragonheart: A New Beginning
5,4 1 933
oceny
5,4 10 1 1933
Ostatni smok: Nowy początek
powrót do forum filmu Ostatni smok: Nowy początek

Niestety ta część jest idealny przykładem tego jak fundamentalne zmiany w produkcji potrafią wpłynąć na jakość filmu. Podejrzewam nawet że budżet nie był zbyt obfity bo Drake jakościowo odstaje od Draco.

Jednak najbardziej w filmie cierpi zbyt banalna fabuła i za duże wrażenie bajkowości. Zabrakło w tej części czegoś co miała pierwsza część, czegoś co sprawiło że Ostatni Smok stał się jedyny w swoim rodzaju, czegoś czego w dzisiejszych czasach już nie uświadczymy. Po prostu jakiejś magii.

P.S. Szczerze mówiąc to bardzo bym chciał żeby powstała 3 część, tyle że koniecznie z reżyserem scenarzystą, i tym samym sztabem grafików z Universalis, którzy włożyli swoje serce w pierwszą część.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Mati_PL1993

Mi tam się podoba ta część. I szczerze, to nie zauważyłem gorszej jakości w wykonaniu Drake'a. A co do fabuły: czego można się spodziewać? Wszystko już mieliśmy w 1 części, gdyby w drugiej to powtórzyli, to byłaby tylko słaba kopia, zamiast czegoś nowego :p

ocenił(a) film na 7
Koyousetsu

Dla mnie trochę wygląda jak postać z gry 3D dla dzieci, i trochę trudno go porównać z Drago, który powiedzmy szczerze, jak na tamte czasy był dobrze wykonany

ocenił(a) film na 8
robercik1010

Wykonanie techniczne spoko. Fabuła średnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones