PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735683}
7,6 130 411
ocen
7,6 10 1 130411
8,3 49
ocen krytyków
Ostatnia rodzina
powrót do forum filmu Ostatnia rodzina

Charakteryzacja

ocenił(a) film na 7

Jeśli ten film nie poleci scenariuszowo to zapowiada się świetnie!
Nie wiedziałam kto gra Zbigniewa Beksińskiego, ponieważ aktor wydawał się tak podobny, jak gdyby ożywili stare zdjęcia. Nagle wchodzę tutaj i patrzę, ze to Andrzej Seweryn - jestem w ogromnym szoku! Podobieństwo jest ogromne!

Seweryn, Ogrodnik - to ma się udać...

Hardkorze_

Trochę zbyt ulizany ten młody Beksa, ale ogółem jest ok

ocenił(a) film na 7
rozkminator

W jakim sensie ulizany? :P

Hardkorze_

Zbyt... dobrze wygląda :P Ten Tomek z filmu miałby niezłe branie na dysko a z autentycznych nagrań widać że wcześnie zaczął łysieć, kolor włosów miał jak mysza i zachowywał się niemal jak ktoś z autyzmem :P

ocenił(a) film na 7
rozkminator

Podobnie jak zbyt dobrze wygląda również Pani Zofia Beksińska, pamiętać trzeba jak bardzo ją choroba wyniszczyła w ostatnich latach. W zwiastunie jest scena jak rzuca w twarz mężowi książkę, prawdopodobnie Dmochowskiego a więc rok 1996. Ale pamiętajmy że film rządzi się swoimi prawami. Wszystko tam jest uproszczone i przekoloryzowane, a gdy w grę wchodzi wizerunek kobiety to jest to traktowane jako temat tabu.
Wcale się nie czepiam tylko chciałem dać przykład.

newton91

Pamiętamy. Rozumiemy. Ale ponarzekać to obowiązek :P

ocenił(a) film na 10
rozkminator

Dodaj, że polski ;D (obowiązek)

raisa_fw

Nie jestem jakimś szalonym narodowcem żeby wszędzie zaznaczać że coś jet polskie :P

ocenił(a) film na 7
rozkminator

A czy trzeba być od razu narodowcem używając przymiotnika polskie przecież to piękne słowo.

newton91

Polskie obozy śmierci xD

ocenił(a) film na 7
rozkminator

Równie dobrze ze swoim nazwiskiem możesz zrobić to samo.

newton91

Tzn podkreślać dumnie, że jest polskie? xD

ocenił(a) film na 7
Hardkorze_

Zdzisław Beksiński jeśli już..

ocenił(a) film na 7
Bambetluch

ofc, że Zdzisław, ale nie wiedzieć czemu, zawsze mi się pierwsze nasuwa Zbigniew :O

ocenił(a) film na 5
Hardkorze_

Niestety film kiepski właśnie "scenariuszowo", brakło pomysłu na pokazanie relacji między członkami rodziny. Ile można oglądać wnętrza służewskiego mieszkania? Mimo, że czytałam książkę Grzebałtowskiej i rodzinę Beksińskich dość dobrze znam, nudziłam się jak mops. Nie polecam, no chyba, że ktoś chce obejrzeć Seweryna, dla niego warto się wybrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones