PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8438}

Ostatnie dni Frankiego Muchy

The Last Days of Frankie the Fly
6,1 295
ocen
6,1 10 1 295
Ostatnie dni Frankiego Muchy
powrót do forum filmu Ostatnie dni Frankiego Muchy

Pamiętam że Frankie przywiózł Sal'a i włączył kamerę żeby go zabić. :)

ocenił(a) film na 7
pawel_maron

A ja tylko widziałem, jak Sal wpadł w jakiś dół (chyba specjalna pułapka), bo była reklama, a ja wtedy przełączyłem na TVN7 z ciekawości. Później Frankie podszedł, Sal wział go za nogę i zaczęli się bić. Frankie dorwał kamień i walił nim o głowę Sala, a potem wychodził z tego ,, dołu'', dorwał pistolet i go zabił. Dalej kręcił film, Joe (ten filmowiec) na dachu kręci, Frankie przyjeżdża na knajpy, wysiada, pali cygaro, a tu z tyłu Vic. Na szczęście tylko w ucho strzelił. Vic powiedział do Frankiego, żeby zmienił na Van Gogh. Frankie gada sam ze sobą(Van Gogh, Vincent, he he dobre), idąc do urzędu czy do banku (nie pamietam gdzie). I na tym się skonczyło.

użytkownik usunięty
frycio80

Nie do urzędu czy banku tylko na dworzec, ponieważ Vic kazał mu wyjechać z miasta i więcej nie wracać. Na filmie to oczywiście wyglądało tak jakby Vic zabił Frankiego, co czyniło go szefem mafii w mieście. Dodałby jeszcze, że Frankie jednak obstawił pieniądze na te konie, a wygraną w wyścigach forsę (chyba coś koło 140 tys) dał Margaret żeby zaczęła karierę aktorską w Nowym Jorku.

ocenił(a) film na 7

No, nie pamiętałem. I zapomniałem dodać właśnie o tych pieniądzach. Zresztą pisać po 2 dniach, a tyle pamiętać jeszcze to jest coś. A nie zawsze tak bywa u mnie.

ocenił(a) film na 6
frycio80

Spoko, dzięki panowie za pomoc!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones