PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108117}

Płonąca pułapka

Ladder 49
7,2 23 018
ocen
7,2 10 1 23018
5,3 3
oceny krytyków
Płonąca pułapka
powrót do forum filmu Płonąca pułapka

7/10
Nie ma nawet co porównywać do Zielonej mili bo ten film to arcydzieło. Płonąca pułapka to jedynie przeciętne kino ale dające do myślenia

ocenił(a) film na 10
artbur

a co ma wspólnego zielona mila z płonącą pułapką oczywiście poza strażakami ???

ocenił(a) film na 10
artbur

ty kretynie arcydzilem to jest plonaca pulapka i ognisty podmuch zaiona mila przy nich jest niczym

ocenił(a) film na 9
hercules38

No nie przesadzaj bo do "Zielonej mili" to temu filmowy bardzo daleko chociaż jest dobry.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/pokoj-2015.html

ocenił(a) film na 10
Krzysztof421

chyba odwrotnie film o jakims durnym wiezieniu ma byc lepszy od filmu od strazy chyba cie boli glowa :D

ocenił(a) film na 9
hercules38

To klasyk i gra aktorska jest na najwyższym poziomie, tu się nawet nie umywa...

ocenił(a) film na 10
Krzysztof421

ehem a co w nim jest fajnego i dobrego

ocenił(a) film na 9
hercules38

To nie jest film dla każdego, trzeba go po prostu zrozumieć. Film dla prawdziwego kinomana.

ocenił(a) film na 10
Krzysztof421

ja nim nie jestem bo lubie wybrane gatunki

ocenił(a) film na 10
artbur

Dla każdego lepsze jest co innego. Nie wiem dlaczego obrażacie się wzajemnie twierdząc, że coś jest lepsze, bądź gorszę. Każdy ma inny gust. Porównywać zieloną mile do płonącej pułapki, to jak porównywać portfel męski i damski. Jeden jest dla jednego, drugi dla drugiego (drugiej).

mati113

O kurde sory chłopaki zaraz spróbuje się wytłumaczyć z tego wpisu:
1. pierwszy raz widzę ten komentarz na oczy, nie przypominam sobie kiedy go napisałem bo raczej nie komentuje filmów bo uważam że każdy ma swój gust filmowy.
2. Jeśli nie pamiętam kiedy pisałem to znaczy że byłem nawalony lub nie ja go pisałem
3. odp na 1 komentarz: nie wiem po co porównywałem(jeśli ja to pisałem) choć widziałem oba i chyba jednak lepsza zielona mila
4. odp na 2 komentarz: kretynem nie jestem ale arcydziełem filmy wymienione przez ciebie też nie są choć ognisty podmuch chyba był lepszy.
5. tak jak zauważył mati113 każdy ma swój gust filmowy i każdy niech się trzyma tego i nie pozwoli sobie wmówić że coś jest lepsze lub gorsze.
6. Jeśli ktoś lubi filmy lub seriale o pracy strażaków to polecam Chicago Fire
na koniec fajna mnie niespodzianka spotkała z tym komentarzem naprawde nie pamiętam kiedy to pisałem sory za głupie porównanie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
artbur

Ja do Chicago Fire polecam jeszcze "Próbę ogniową". Mocny film.

ocenił(a) film na 10
artbur

te co wymienilem to sa i jeszcze nie wszytkie wymienilem

ocenił(a) film na 9
artbur

Na pewno mogę się zgodzić że daje do myślenia ale czy naprawdę jest przeciętne? Z tym na pewno się nie zgodzę.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/pokoj-2015.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones