PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108117}

Płonąca pułapka

Ladder 49
7,2 23 022
oceny
7,2 10 1 23022
5,3 3
oceny krytyków
Płonąca pułapka
powrót do forum filmu Płonąca pułapka

Dla mnie ten film to dobrze ulokowany czas!Nie zawiodłem się na nim,bo filmów typu "kopanego" lub typu "Blade" miałem już dość!A na tym filmie można się pośmiać oraz popłakać.Film jest wg.mnie godny polecenia. Jeśli komuś podobał się film "Ognisty podmuch"to "Płonąca pułapka"powinien mu przypaść do gustu.Bardzo dobra odskocznia od filmów pełnych przemocy nie wnoszących nic do naszego życia.

użytkownik usunięty
marcin26

Zgadzam sie z powyższym - film dla ambitnych. Chcialbym zauwazyc ze film tak naprawdę po prostu pokazuje ciężką, niebezpieczną pracę strażaków i tak powinno się go rozpatrywac. Jak ktos chciał zobaczyc duzo ognia - niech obejrzy sobie "FireStorm"'a. Tu nie ma zadnych szaleńczych akcji samotnego bohatera znanych z kina akcji. Za to są jego marzenia, smutki i rozterki, konflikt: praca a rodzina.Tu nie chodzilo o sensację, ale o samych bohaterów - rzeczywistych - strażaków. Polecam...kandydatom do PSP....:)

ocenił(a) film na 8

Film nie jest jakis rewelacyjny ale pokazuje to co ma pokazac i przekazac, czyli prace strazaka. Nie zobaczymy tu akcji w stylu - bohater wskakuje i wynosi 10 osob lub ratuje caly budynek. Film zwraca tez uwage ze nieraz przez glupote ludzi strazacy sa narezeni na wielkie ryzyko. Czasami doswiadczamy takeigo amerykanskiego polotu, ale ogolnie film ukazuje zycie przecietnego strazaka. Warto zobaczyc.

Carnagge

Nie jestem do końca przekonany co do określenia tego filmu jako "dla ambitnych", ale na pewno jest to bardza dobra produkcja.
Nie wiem, na ile dokładnie ten film pokazuje pracę strażaka, jednak podoba mi się, że (jak to określili przedmówcy) skupia się on nie na efektach specjalnych czy akcjach typu "samotny wojownik", ale na ukazaniu niebezpieczeństwa pracy strażaków i różnych konfliktach, jakie ta praca rodzi. Obejrzałem z przyjemnością.

ocenił(a) film na 10
marcin26

zgadzam sie.film jest naprawde dla ambitnych osób.jest to takie odejscie od codzienności,od przemocy w filmach.opowiada o prawdziwym zyciu,odwadze,zwątpieniach i ryzyku strażaków. bardzo smutne zakończenie.szczerze mówiąc to w momencie gdy Jack mówił słowa "już za późno.." poleciały mi łzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones