PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867199}
7,2 7 151
ocen
7,2 10 1 7151
Palmer
powrót do forum filmu Palmer

Każdy film to połowa LGBT i czarni, masakra tu nie chodzi o żadną homofobię czy rasizm tylko o nadmiar nieproporcjonalny lgbt to 1-2 % społeczeństwa a jest jak by ich było 40 %. To samo z czarnymi płacz i wciskanie kitów niech ten 1% bogatych odda połowę kasy ukrytych w rajach na wyższe płace i wyrównywanie szans, a nie bogaci trzymający media wciskają takim lemingom jak wy, że rasizm to moja wina tych biednych białych amerykanów czy europejczyków a kto się wzbogacił na czarnych w USA 1 % najbogatszych ale wam wciskają tematy zastępcze a wy jak te pieski biegacie z tęczowymi flagami i pląrujecie miasta na spędach BLM, masakra.

Cukiereczek007

To forum filmowe, co sądzisz o filmie Palmer? W twoim wieku, posiadanie tylu dzieci, to bardziej kwestia choroby społecznej zwanej patologią, a mitomania to już zaburzenie psychiczne.

magdaxd

Przecież mnie przejrzałaś i według Ciebie jestem trollem, to co Ty się czepiasz fejkowych wynurzeń i traktujesz je jak prawdziwe? XD Diagnostyką się nie zajmuj bo nie znasz podstawowych pojęć.

Cukiereczek007

Traktujesz mój wiek na forach jako wyjątkowo zaawansowany, czyli jesteś dużo młodszy i deklarujesz posiadanie dużej ilości dzieci. Takie zjawisko traktowane jest jako patologiczne. Nie mów ludziom co rozumieją, a czego nie i co znają, a czego nie, w chwili gdy sam masz takie elementarne problemy z czytaniem ze zrozumieniem i analizą prostych wypowiedzi.

A teraz Palmer. Co sądzisz na temat filmu? To forum filmowe, co jest dla ciebie niezrozumiałe?

magdaxd

W którym kraju jest 20% zdeklarowanych homoseksualistów?

Cukiereczek007

Nigdzie nie napisałam, że jest 20%... Czytaj ze zrozumieniem.

A teraz Palmer. Film, o którym jest to forum?

magdaxd

Napisałaś, na pierwszej stronie. To gdzie?

Cukiereczek007

Nie, przytocz cytaty (tylko poprawnie) i zobaczysz, że >20% nie jest równe 20%. Matematyka, to też dla ciebie problem. Przecież to wiedza z zakresu podstawówki...

Palmer, co sądzisz o filmie?

magdaxd

Jak tak bardzo się czepiasz to napisałaś około, a nie mniej, nie kłam. Więc, w którym kraju?

Cukiereczek007

Nie napisałam około 20%, a około 15-20%, co jest jednoznaczne z tym, że nie napisałam, że w jakimś kraju jest 20%. Czytanie ze zrozumieniem się kłania, jak już wielokrotnie wspomniałam i znajomość matematyki. To, że do mądrych nie należysz, a jedyny wysoki współczynnik jaki posiadasz to współczynnik dzietności, już wiemy.

Teraz Palmer. Powiedz co sądzisz o filmie? Przypominam, że to forum filmowe, a nie statystyczne...

magdaxd

No i się złapałaś, Twój zapis ">20%" znaczy, więcej niż 20%, przecież to wiedza z zakresu podstawówki XD
To w którym kraju w takim razie jest około 15-20% zdeklarowanych homoseksualistów Magdo? Ty wspomniałaś o krajach, ja pytam o chociaż jeden, więc?

Cukiereczek007

Nie ważne, co to znaczy i tak moja wypowiedź nie wspomniała ani razu o sumie 20% czy więcej, więc po co pytasz o rzeczy, o których nie wspomniałam? Takie klasyczne dla użytkownika NieMamSwojegoZdania... Za aż oczy od łez pieką... Brak czytanie za zrozumieniem i wielodniowe debaty o pierd komara.

Czyli jaki wniosek? Troll.

Coś o filmie Palmer, czy wszedłeś tu tylko w celu stalkingu? Tyle dzieci, a czas na internet i pogaduchy są...

magdaxd

Oczywiście, że nieważne bo nie ma takiego kraju, o czym wiesz i czego od jakiś 50 komentarzy nie chcesz przyznać nieomylna Magdo. XD

Cukiereczek007

Nie ma kraju w którym jest 20% osób homoseksualnych lub więcej, ale też nigdy nie napisałam, że jest. To twoje czytanie bez zrozumienia sprawiło, że od dwóch dni męczysz wała, o coś co sobie ubzdyrales, NieMamSwojegoZdania.

A teraz film, forum dotyczy filmu i ci chcesz o nim powiedzieć. Zapewne nic, bo nawet go nie widziałeś, wszedłeś tu w celu stalkingu, prawda?

magdaxd

"Trochę zer ci w tej statystyce zabrakło. W zależności od narodowości ilość osób homoseksualna jest różna, w zależności od tolerancji. W Polsce szacuje się około 10% zadeklarowanych, a Polska jest krajem wysoce homofobicznym. W krajach o wyższych współczynnikach ten procent to około 15-20% zadeklarowanych. " W którym kraju jest około 15-20% zdeklarowanych homoseksualistów Magdo?

Cukiereczek007

To jest już drugie pytanie, najpierw odpowiedź na moje pierwsze.

magdaxd

Zadaję Ci to pytanie od samego początku, nie udawaj głupszej niż jesteś.

Cukiereczek007

Nie jestem głupia, ale ciągle nie rozumiesz, że zadajesz złe pytanie? Pytałaś w jakim kraju procent wynosi 20, twierdząc, że gdzieś, coś takiego napisałam. Twoja niezdolność czytania cię do tego doprowadziła. Nie moja wina, że nie wiesz o co pytasz, a teraz zmieniasz pytanie i zadajesz kolejne. Po kolei. Ja odpowiedziałam na pytanie: Nigdzie. Nigdy nie napisałam, że w jakimś kraju procent wynosi 20.

Teraz ty odpowiadasz. Co sądzisz o filmie Palmer? Umiesz odpowiedzieć, czy zakładamy że fakty są faktami, a twoje zachowanie ma charakter prześladowczych? Wybieraj.

magdaxd

Już Ci pisałam zachowujesz się bardzo dziecinnie, znów. Takie proste erystyki może działają na Twoje dzieci ale tutaj musisz się bardziej postarać.

Cukiereczek007

Chciałaś odpowiedzi. Dostałaś ją. Ja chciałam odpowiedzi... i dostałam co? Właśnie zachowanie dziecka, które cieszy się, bo dostało cukierka i uciekło... Być może przebywasz w zbyt dużym gronie dzieci i sama nie doroslas, by mieć jaja i honor i odpowiedzieć na pytanie, które co zadałam... Czy teraz będziesz się wić i wymyślać wykręty? Ciuś-ciuś Nadyjko...

magdaxd

No widzisz taka już nasza dynamika, ja od Ciebie dostaję dokładnie czego chcę, a Ty guzik z pętelką.

Cukiereczek007

I to właśnie pokazuje, jaka jesteś dziecinna. Nie masz dumy? Jakby to powiedział mój teść: "I co? Dumnaś?"

magdaxd

A to co za kolejny absurd? XD

Cukiereczek007

I znowu nie zrozumiałaś? Skarbie boskie z tobą...

magdaxd

Ano.

Cukiereczek007

Jak w zegarku, co godzina...

magdaxd

Illuminati.

Cukiereczek007

Bardziej podejrzewam, że na wsi podlaskiej alternator włączacie tylko o pełnych godzinach XD

magdaxd

Okrutne XD

Cukiereczek007

Szczerze.

magdaxd

Wiem, że szczere, nienawiść i jad biją od Ciebie od pierwszych chwil kiedy do mnie napisałaś.

Cukiereczek007

Nigdy do ciebie nie napisałam... To ty napisałaś do mnie w celu stalkowania moich wypowiedzi...

Na forum filmu, którego nie oglądałaś...

Być może tylko słusznie opisałaś swoje pobudki...

magdaxd

Do kogo Ty to piszesz? Przecież ja wiem jaka jest prawda, jeśli ktoś inny dobrnął w czytaniu do tego momentu to Ci w te brednie nie uwierzy, nie oszukuj się. XD

Cukiereczek007

Ale w sumie jak czytam ten wątek to Twoja rozmówczyni, magdaxd, na początku stwierdziła że tych zadeklarowanych homoseksualistów jest między 16,(6)% a 20%. Więc myślę że możesz ją jeszcze raz spytać, ale o tą niższą granicę, bo podawała bardzo precyzyjnie a nie "około" jak utrzymuje.

NieMamSwojegoZdania

Magdaxd wie, że palnęła głupotę i dlatego się tak piekli już niemal trzy strony. Zachowuje się zupełnie jakby miała jakiś syndrom dda, stąd ta tendencja do stawiania się w pozycji ofiary i ciągłe poczucie bycia atakowaną czy prześladowaną, tak przypuszczam.

Cukiereczek007

Kurcze, to przykre, ale w każdym mieście są darmowe terapie dda, o ile kojarzę NFZ to refunduje przy każdym szpitalnym oddziale leczenia uzależnień. Może trzeba jej powiedzieć?

NieMamSwojegoZdania

Wątpię, co ona będzie ze sobą robić jak już nie będzie mogła być biedną i prześladowaną furiatką? Świadome życie nie głaszcze po główce, a przecież o to jej ciągle chodzi...

Cukiereczek007

Ale to jest banalnie prosta sprawa i absurdalnie oczywiste mechanizmy. 2 lata i zwykle po sprawie. Myślę że może się przekonać, bo od dawna już przekracza wszystkie granice zdrowego rozsądku.

NieMamSwojegoZdania

Jeśli ma męża jak mówi to znaczy, że jej najbliższe środowisko ma przyzwolenie na takie jazdy inaczej byłby jakiś progres, a mam wrażenie, że jest gorzej niż było 2 lata temu. Więc skąd ma mieć kopa do zmiany? Może mąż też jest uwikłany i tak się kiszą w tym swoim piekiełku.

Cukiereczek007

Nie no to jest oczywiste, co więcej straszny terror musi im urządzać, a wszystkiemu pewnie winny jest jej facet lub dzieci. No chyba że on też jest prześladowany. Nie wiem, mamy taki socjalizm a opieka społeczna działa opłakanie.

Cukiereczek007

Fascynujące jest deklarować małżeństwo z kimś i dyskutować na filmwebie... Znowu pisane pod publiczkę dyskusję jednego użytkownika z samym sobą... A około 15-20% to nie jest 16,(6)% do 20%... Widzę, że matematyka u obydwu taka sama, ale co się dziwić, jak się jest jednym użytkownikiem?

A co na to 16,665 %? Czuje się zapewne wykluczony XD

Statystyka "pod zdechłym Azorkiem" pobierana? Nic dziwnego, że takie historie tutaj są opisywane XD

magdaxd

Magdo, później napisałaś o 1/6 do 1/5, skończ te ceregiele. XD Już bez około. A, że z matmą u Ciebie na bakier to tu masz ściągę:
1/5 = 20% i 1/6 = 16,(6)%
I nie wciskaj się tam gdzie Cię nie proszą, rozmawiam z kimś, a Ty się wtrącasz, brak manier większy niż na Podlasiu.

Cukiereczek007

Przecież już na samym początku jest jasny dowód na to, że nie ja do ciebie napisałam, a ty do mnie... I jeśli ktoś dobrnął do tego momentu, to szczerze mu współczuję.

Może tak dla odmiany o filmie, którego to forum dotyczy? Czy dalej tylko stalking i stalking?

magdaxd

Pozwolę sobie sparafrazować: stalking i do przodu, to moje hasło.

Cukiereczek007

Zauważyłam, tylko stalkujesz, to twoja jedyna życiowa rozrywka... Jak to trolla...

magdaxd

Błyskotliwa bestia.

Cukiereczek007

Ty błysnęłaś z Kafką... Tego już nie odzobaczę... Pokazałaś poziom...

magdaxd

No przecież nie mam elementarnej wiedzy i nie potrafię czytać według Ciebie to skąd mam wiedzieć kim był Kafka? Dałam Ci to czego chciałaś, a teraz się zachowujesz jakby nie o to Ci chodziło, powinnaś podziękować.

Cukiereczek007

Potwierdzasz tylko swoją głupotę... A dowiesz się kim był Kafka z czegoś takiego jak książka XD

magdaxd

Dzięki za śmiechawę, nie sądziłam, że tak oczywistego sarkazmu nie wyłapiesz, z poprzednimi nie dałaś rady ale ten była za srogi, a jednak udało Ci się. XD

Cukiereczek007

To był taki sarkazm, że jak walisz babole i piszesz głupoty, to to sarkazm... XD tak, tak... Kafka przez "w"... Tragedia intelektualna... Widać, że dzieci tysiące, a książki jako rozpałka w piecu służą...smutne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones