PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867199}
7,2 7 155
ocen
7,2 10 1 7155
Palmer
powrót do forum filmu Palmer

Każdy film to połowa LGBT i czarni, masakra tu nie chodzi o żadną homofobię czy rasizm tylko o nadmiar nieproporcjonalny lgbt to 1-2 % społeczeństwa a jest jak by ich było 40 %. To samo z czarnymi płacz i wciskanie kitów niech ten 1% bogatych odda połowę kasy ukrytych w rajach na wyższe płace i wyrównywanie szans, a nie bogaci trzymający media wciskają takim lemingom jak wy, że rasizm to moja wina tych biednych białych amerykanów czy europejczyków a kto się wzbogacił na czarnych w USA 1 % najbogatszych ale wam wciskają tematy zastępcze a wy jak te pieski biegacie z tęczowymi flagami i pląrujecie miasta na spędach BLM, masakra.

magdaxd

No, tak jest, potwierdzam. Palimy kawką w piecu, najczęściej arabicą, a dzieci mamy 1000 i jedno. Całkiem wesoły ten nasz domek.

Cukiereczek007

Leżę :D Doskonałe.

NieMamSwojegoZdania

Żegnam trolla

magdaxd

Dzień dobry. Jakiego trolla?

magdaxd

"W Polsce szacuje się około 10% zadeklarowanych, a Polska jest krajem wysoce homofobicznym. W krajach o wyższych współczynnikach ten procent to około 15-20% zadeklarowanych." A jakie jest źródło na ten temat? Bo przydałoby mi się czasem. Gdzie te deklaracje?

sikorunien

To jest twoja opinia na temat filmu?

magdaxd

To jest pytanie do Twojego komentarza, żeby poszerzyć wiedzę. Opinie trudno mi się przelewa na ekran.

sikorunien

A co masz o filmie do powiedzenia?

magdaxd

Fajny. Tiktok mi go polecił. No więc, może nie traćmy czasu i dasz mi te źródła? :D Bo chyba siara, gdyby się okazało, że to było wyssane z palca.

sikorunien

Siara, to stwierdzić, że TicToc ci poleca filmy i wypowiedzieć się o filmie "fajny". Każdy cywilizowanym człowiek ma możliwość pozyskania informacji. Spróbuj, może ci się uda. Skoro nie masz o filmie nic do powiedzenia, poza próbą wynikłą z homofobicznej potrzeby przedstawienia swoich racji, to proponuję skończyć, a jeśli chcesz rozmawiać o filmie, to proponuję mieć więcej kreatywności w wypowiedzi, niż poziom gimnazjalisty. Jeśli ty na moje pytanie odpowiadasz "fajny" to odpowiedź na twoje jest "statystyka".

magdaxd

Najpierw kłamiesz, a potem agresywnie obrażasz i imputujesz głupoty, żeby udać, że nie kłamiesz. Wstyd i aż ja czuję zażenowanie za ciebie.

krzysbul

Oglądasz film skupiający się na seksualności i zahaczający o tematykę lgbt by narzekać, że film ma taką tematykę? Co za łeb xD rocznie wychodzi setki filmów i seriali i nie jesteś ich jedynym odbiorcą. Jak właczysz sobie program przyrodniczy to też potem płaczesz, że skupiał się na zwierzętach? xDDDD ktoś w ogóle zmuszał do oglądania? Logika niektórych jest nawet jak na i tak niskie standardy tego portalu, tragiczna xD

krzysbul

Piękny ból dupy, warto wchodzić na filmweba dla takich wypocin 11 latków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones