PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542}

Patriota

The Patriot
5,6 8 014
ocen
5,6 10 1 8014
Patriota
powrót do forum filmu Patriota
ocenił(a) film na 6
sss_111

Niekoniecznie, wszyscy tak piszecie. Owszem wiele starszych filmów jest lepszych co nie znaczy że "Patriota" jest ostatnim w jego wykonaniu. Mnie akurat ten film nie przekonał, "Wpół do śmierci" bardziej przypadł mi do gustu, choć film jest cztery lata młodszy. Zobaczymy jak wypadną nowsze produkcje w ocenie.

ocenił(a) film na 6
alfabecik123

Kolejne nowe filmy Steven`a, to jeszcze większe porażki. Ja nie zauważyłem, aby wszyscy tak pisali, ja tak napisałem bo tak uważam. Dla mnie on zakończył karierę aktorską właśnie na tym filmie, a każda kolejna produkcja z jego udziałem, to już niestety same gnioty, poza małymi wyjątkami, które jeszcze da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
sss_111

Ile nowszych filmów z jego udziałem widziałeś ??

ocenił(a) film na 6
alfabecik123

Prawie wszystkie.

sss_111

racja

sss_111

dodam maczeta

ocenił(a) film na 2
sss_111

Ostatni wielki film Seagala, który nawet zdobył pierwsze miejsce w weekend otwarcia w USA, to "Mroczna dzielnica" z 2001 roku.

robert_28

Seagal się skończył na 1996 roku. Po "Nieuchwytnym" i "Krytycznej decyzji" nie zrobił niczego wartego uwagi. 

grzegorz_cholewa

Mroczna dzielnica była jak najbardziej dobrym filmem, oprócz Seagala cała tamtejsza ekipa filmowa jak i aktorzy to nie byle kto więc ostatnim cenionym na całym świecie filmem Seagala jest właśnie Mroczna dzielnica reżyserii Bartkowiaka z 2001 - to także ostatni kinowy film Seagala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones