PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10723}

Peacemaker

The Peacemaker
6,4 21 220
ocen
6,4 10 1 21220
5,0 4
oceny krytyków
Peacemaker
powrót do forum filmu Peacemaker

9 z sentymentu

ocenił(a) film na 8

choć na 8 spokojnie zasługuje, fajne kino akcji z lat 90 tych i nie zgadzam się że Kidman nie
pasuje własnie fajniutka ;p młodo tu wyglądała

kevin_moore

chyba kpisz,,,

ocenił(a) film na 8
Mothyff

niet

kevin_moore

jeżeli wg ciebie to jest dobrf film akcji i zasługuje na 8-9 to filmy które są naprawdę dobre np incepcja czy leon zawodowiec powinny mieć chyba 50 na twojej skali ale ze nie ma skali do 50 proszę skoryguj ocenę i się nie ośmieszaj:)

ocenił(a) film na 8
Mothyff

powiedziałem chyba że ocena jest z sentymentu wiem ze na tyle nie zasługuje ;) ogladalem go jako dzieciak i wtedy mnie zmiażdżył a dzisiaj po prostu miło mi się przypomina

kevin_moore

no to chyba że tak, wybaczam:P

kevin_moore

Mothyff, Szanuje Twoje zdanie, ale dla mnie Peacemaker NIE MOZE byc porownany z takimi filmami jak Leon czy Incepcja. Jak Leon jest filmem z tej samej dekady, oczywiscie to tez jest kino akcji to jednak gatunkowo to nie political fiction, a Incepcja to juz w ogole inna para kaloszy. Peacemakera w/g mojej opini mozna porownac m.in. do filmow z Jackiem Ryanem w roli głownej i bezapelacyjnie zasluguje tutaj na note 8-8.5.
pzdr Marcin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones