PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473486}
6,5 5 383
oceny
6,5 10 1 5383
Peacock
powrót do forum filmu Peacock

Fabuła choć ciekawa to czegoś w niej brakuje, aczkolwiek zakończenie bardzo mi się
podobało. Cały film bardzo kojarzy mi się z Psychozą. Dałabym mniej, ale rola Cilliana
wgniotła mnie w fotel. Widać, że bardzo dobrze rozumiał swoje postaci i potrafił się z nimi
utożsamić. Genialnie różnicował mimikę u Johna i Emmy, a sceny w których Emma
udawała Johna... brak mi słów. Uczta dla ludzi, którzy cenią sobie mimikę aktorów bardziej
niż inne elementy filmu.

ocenił(a) film na 7
HarleyQuin

Też odczułem wrażenie, że czegoś brakuje w tym filmie. Może chodzi o rozwinięcie wątku matki i dzieciństwa.
Szczerze powiedziawszy nie sądziłem, że to przyznam, ale gdybym nie znał wcześniej Cilliana
nie wziąłbym go za faceta w początkowych scenach. Świetnie odegrał swoją rolę w przeciwieństwie do Ellen Page,
którą bardzo lubię. Wydawała mi się troszkę "sucha" w tym filmie, aczkolwiek to tylko moje zdanie.
Poza tym sposób w jaki został przedstawiony problem podwójnej osobowości jest bardzo ciekawy.

użytkownik usunięty
HarleyQuin

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią wszystkimi kończynami. "Psychoza" choć schizofrenia :p i czegoś jakby brakuje, choć nie mam zarzutów...
Wahałam się z oceną między "dobry", a "bardzo dobry", zaważyło że nie jestem wielką fanką Cilliana. ;)
Moim zdaniem styl odgrywania Emmy bardzo odgapiał od sposobu gry Ellen Page (Maggie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones