PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473486}
6,5 5 377
ocen
6,5 10 1 5377
Peacock
powrót do forum filmu Peacock

Dramatyczna, przejmująca rola - zdecydowanie facet umie grać. Oczarował mnie także w "Śniadaniu na Plutonie" - widocznie umie wcielać się w kobiety, jego uroda jest nieprzeciętna.

ocenił(a) film na 6
Enigmatic_Smile

Zgadzam się, przynajmniej mogli nagrodzić Cilliana, naprawdę był DOBRY, choć z charakteryzacją mogli się bardziej postarać...Widać było, że Emma to facet.

ocenił(a) film na 8
rapsodyk

oj nie, w pierwszej scenie jak zdejmował pranie w ogóle go nie poznałam. Z reszta w całym filmie, gdyby nie głos, Cillian byłby nie do poznania, Kwestia soczewek pewnie. Moim zdaniem jak zawsze zagrał świetnie, jestem jego wielka fanką :) Żadna rola mu nie straszna a te w których gra postaci z zaburzeniami psychicznymi to już w ogóle miodzio (william, scarecrow, emma, kitten etc)
Fabuła filmu interesująca i zastanawiająca ale moja wysoka ocena głównie za świetną grę Cilliana, jak zawsze - nie zawiódł mnie :)

ocenił(a) film na 10
locamaria

Ja go poznałam od pierwszej sceny, ale wiedziałam od razu, że to on i pewnie dlatego. :) A w ogóle to Cillian jako Emma był dla mnie bardziej Cillianowy niż jako John. Chyba jestem przyzwyczajona do niego jako kobiety.

ocenił(a) film na 6
locamaria

Ale przecież modulacja głosem była genialna! Na pewno dużo ćwiczył, świetnie zmieniał barwę, ton głosu, moc.

ocenił(a) film na 8
rapsodyk

oh no ja też wiedziałam że to on, przecież po to obejrzałam ten film żeby zobaczyć Cilliana w kolejnej odsłonie. Zagrał dużo lepiej kobietę niż w BoP ale może dlatego że charakteryzacja była na wyższym poziomie. A co do głosu - 100 % się zgadzam, świetnie to zrobił :)
I rzeczywiście łatwiej się go trawiło jako Emmę niż Johna (tutaj zaskakująco nie Cillianowy :D) Szkoda że miał te kontakty :PPP

locamaria

A mi sie wydaje że własnie jako John pokazał jak bardzo zróżnicowanym aktorem potrafi być...był całkowicie inny niż zawsze , ale ja go tam dobrze "trawiłam" ;)

locamaria

Rzekłbym,że ładniejszy jako kobieta w tym filmie.

Enigmatic_Smile

Film średni, ale Cillian wspaniały. Zachwycam się jego aktorstwem ;] Ale zdecydowanie bardziej dostrzegam jego talent w postaci Johna. Świetna rola. Obie.

Enigmatic_Smile

Zgadzam się. Zainteresowałam się nim głównie przez wygląd, ale teraz nadrabiam filmy, w których grał i jest niesamowity. W "Śniadaniu na Plutonie" przechodzi samego siebie. Podziwiam to, że potrafi być delikatny i subtelny, a w innym filmie (np. Batman od Nolana) wciela się w psychola i pewną siebie gnidę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones