PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31437}

Pechowiec

La chèvre
7,4 6 341
ocen
7,4 10 1 6341
Pechowiec
powrót do forum filmu Pechowiec
777temida

Bo to nie jest szklana pułapka ani szybcy i wściekli tylko pechowiec. To komedia - chodzi o śmiech, nie o brawurę.

Pawcio_filmaniak

A Louis de Funes? chodziło mi o szybsza akcję ale w tym sensie.

ocenił(a) film na 6
777temida

Fakt. W połowie akcja trochę się rozjechała i film zaczął nudzić. Produkcje z de Funesem mają świetne tempo.

ocenił(a) film na 8
777temida

A ja mam ogólnie wielką słabość do takiego starego, francuskiego kina komediowego. Takie filmy pokazują, że nie trzeba bandy napalonych licealistów czy żartów o bąkach, aby było śmiesznie.

bunnylune

wystarczą cycki...

ocenił(a) film na 8
chieminsky

gratuluję poczucia humoru :)

bunnylune

dzięki, staram się :D

bunnylune

Zgadzam się. Choć są to filmy nie z mojej epoki to I dig those. A co do "żartów o bąkach" to chyba nie widziałaś "Kapuśniaczka" ^^.

inCluDe

:D no właśnie widziałam jako dziecko później szukałam bo nie wiedziałam jaki miał tytuł itp. i ktoś na FW mi pomógł i w zeszłym roku znów obejrzałam, bardzo dobry był!

inCluDe

A tak właściwie to o co Ci chodzi cyt. "A co do "żartów o bąkach" to chyba nie widziałaś "Kapuśniaczka" ^^." ? nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
777temida

w "Kapuśniaczku" jest mnóstwo bąków...

ocenił(a) film na 7
777temida

Nic dziwnego ze skojarzyl ci sie z "Przyjaciel gangstera" poniewarz to ten sam rezyser. Polecam jeszcze "Plotka"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones