PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=945}
6,2 306
ocen
6,2 10 1 306
Pensjonat dla świrów, czyli Hotel Paradiso
powrót do forum filmu Pensjonat dla świrów, czyli Hotel Paradiso

przezabawne :)

ocenił(a) film na 10

To jedna z lepszych komedii jakie ostatnio widzialem.
Dwojka glownych bohaterow doskonale znana jest z angielskiego serialu "Dno" ("Bottom").
Lecial kiedys w w krakowskiej telewizji regionalnej (szczescliwe udalo mi sie nagrac wiekszosc z 12 odcinkow).
Przyznam, ze smieszylo mnie to prawie jak Monty Python.
Serial opowiadal o dwojce bezrobotnych przyglupow siedzacych caly czas w domu (lub w pobliskim barze).
Jeden to Edie Hitler, drugi Richie Richie (grany przez Rika Mayal'a, znanego z inych zabawnych seriali puszczanych kiedys w polskiej tv, jak "Young Ones" i "Nasz czlowiek w parlamencie").
Z przyjemnoscia dowiedzialem sie, ze powstal film kinowy z dwojka sympatycznych ;) bohaterow.
Przez prawie caly seans krztusilem sie ze smiechu, przy czym ostrzegam wrazliwych,ze wiele dowcipow jest niezwykle chamskich i w zlym guscie :))))

ocenił(a) film na 8
Grail

a ja tu odpisze z lekkim osmioletnim spoznieniem, oczywiscie rik mayall i adrian edmondson, ktos kto zna "bottom" bedzie wiedzial co to za film, poza tym polecam bottom live 1993 :) po prostu wypas :)

ocenił(a) film na 8
fyrk

z 9-letnim opóźnieniem, nigdy nie zapomne Giny Carbonarry.
Gdyby dzisiejsze polskie komedie miały chociaż 1/2 tego humoru,
częściej chodziłabym do kina.

ocenił(a) film na 7
holy_zyefki

moze mi ktos powiedziec czy w tym filmie jest scena gdzie wszyscy zygają duza iloscia zielonego sluzu ? bo szukam tego filmu ;)

ocenił(a) film na 8
marasekk

tak . to jest wlasnie ten film

ocenił(a) film na 8
holy_zyefki

Odpisuję z 14 letnim opóźnieniem:D Ma ktoś nagrany ten serial?
Oglądałam Nasz człowiek w parlamencie gdzie grał Rik Mayall podobnego z charakteru gościa i chętnie obejrzałabym też Bottom:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones